همه محصولات
-
مهندس راه حل قدرت جهانیکیفیت پایدار، تحویل به موقع، شریک طولانی مدت قابل اعتماد. -
مهندسی برق خلیجتکنولوژی حرفه ای و خدمات کامل پس از فروش -
تحقیقات بین المللی انرژیراه حل سفارشی به طور کامل نیازهای پروژه ما را برآورده می کند. -
برق جنوب آمریکای جنوبیتيم حرفه اي، ارتباطات خوب و عرضه اي پايدار
تست کننده حفاظت از رله شش فاز با قدرت 320VA و گارانتی 2 ساله
جزئیات محصول
| گارانتی | 2 سال | پشتیبانی سفارشی | OEM |
|---|---|---|---|
| خروجی جریان تک فاز (RMS) | 0 -- 30A / فاز، دقت: 0.2٪ ± 5mA | مقدار کاری جریان فاز | 9.9A |
| خروجی موازی سه فاز (RMS) | 0-180A/شش خروجی موازی با فاز یکسان | حداکثر توان خروجی در هر فاز | 320 VA |
| محدوده فرکانس | 0 - 1000 هرتز، دقت 0.001 هرتز | توان خروجی سه فاز | 1800VA |
| خروجی ولتاژ تک فاز (RMS | 0 -- 120 ولت / فاز، دقت: 0.2% ± 5mv | دامنه خروجی ولتاژ تک فاز | 0--± 160V، دقت: 0.5% ± 5mv |
| توان خروجی ولتاژ خط ولتاژ فاز | 90VA/180VA | ||
| برجسته کردن | حداکثر توان خروجی 320 VA در هر فاز تستر حفاظتی رله,2 سال گارانتی سنج مقاومت شش فاز,سیستم تست رله میکروکامپیوتر خروجی موازی شش فاز |
||
توضیحات محصول
تست کننده حفاظت از رله تزریق قابل مصرف
این مقاومت متر پیشرفته شش فاز دارای حداکثر قدرت خروجی در هر فاز است و با یک گارانتی جامع 2 ساله همراه است.طراحی شده برای آزمایش دقیق و حفاظت از سیستم های رله در کاربردهای صنعتی.
ویژگی های کلیدی
- رابط عملیاتی بصری با کامپیوتر کنترل صنعتی با عملکرد بالا
- عملکرد خود کالیبراسیون نرم افزار برای افزایش دقت و ثبات
- تقویت کننده قدرت خطی با دقت بالا که دقت در طیف جریان را تضمین می کند
- ارتباط مستقیم رابط USB با کامپیوتر - بدون نیاز به کابل های آداپتور
- صفحه کنترل اصلی DSP FPGA با خروجی 16-bit DAC
- در هفته 2000 موج سینوس با چگالی بالا برای کیفیت موج برتر تولید می کند
مشخصات فنی
| منبع فعلی | منبع ولتاژ AC/DC، منبع جریان AC/DC |
| خروجی موازی | خروجی موازی سه فاز (قیمت موثر): 0-90A |
| حداکثر قدرت خروجی در هر فاز | 400 VA |
| محدوده فرکانس | 0~1000 هرتز، دقت 0.01 هرتز |
| ترمینال ورودی سوئیچ | 8 جفت |
| تعداد هارمونیک | قابلیت شماره هارمونیک |
| دامنه فاز | 0 تا 360 درجه، دقت 0.1 درجه |
| خروجی جریان ثابت | 0 ~ ± 10A/فاز، دقت: 0.2% ± 5mA |
| ابعاد | 320mm × 250mm × 165mm |
| محدوده زمانی | 1ms - 9999s |
| دقت اندازه گیری | 1ms |
| وزن | 12.5 کیلو |
تصاویر محصول
سیستم در حال کار با ترانسفورماتور های کلیمپ
تنظیم و پیکربندی اندازه گیری
جزئیات کنترل ها و پورت های اتصال
محصولات توصیه شده
