همه محصولات
-
مهندس راه حل قدرت جهانیکیفیت پایدار، تحویل به موقع، شریک طولانی مدت قابل اعتماد. -
مهندسی برق خلیجتکنولوژی حرفه ای و خدمات کامل پس از فروش -
تحقیقات بین المللی انرژیراه حل سفارشی به طور کامل نیازهای پروژه ما را برآورده می کند. -
برق جنوب آمریکای جنوبیتيم حرفه اي، ارتباطات خوب و عرضه اي پايدار
کنترل کننده خلاء ولتاژ بالا سوئیچ و قطع کننده مدار ویژگی های پویا
جزئیات محصول
| نوع | دستگاه تست | برنامه | تست برق |
|---|---|---|---|
| ولتاژ | 220 ولت ± 10 ٪ | گارانتی | 2 سال |
| قدرت | 3300 وات | محل مبدا | هبی، چین |
| پشتیبانی سفارشی | OEM، OBM | کلاس حفاظت | IP55 |
| کلاس دقت | دقت استاندارد | ||
| برجسته کردن | تست کننده زمین ولتاژ بالا,تست کننده مقاومت ولتاژ بالا,تست کننده زمین 220 ولت |
||
توضیحات محصول
کلید وکیوم چکر فشار قوی و مشخصه دینامیک مدار شکن با 2 سال گارانتی
بررسی اجمالی محصول
این سوئیچ کنترل کننده خلاء ولتاژ بالا و آنالایزر مشخصه دینامیکی قطع کننده مدار با گارانتی 2 ساله ارائه می شود که تست و تجزیه و تحلیل قابل اعتمادی را برای تجهیزات مختلف سوئیچینگ الکتریکی ارائه می دهد.
برنامه های کاربردی
- مناسب برای تولید داخلی و خارجی کلیدهای SF6، لوازم الکتریکی ترکیبی GIS، کلیدهای خلاء، کلیدهای روغن، کنتاکتورهای خلاء و کلیدهای مدار ویژه (از جمله کلیدهای قطار)
- قابلیت اندازه گیری 12 شکستگی تماس فلزی به طور همزمان - 6 شکستگی اصلی و 6 شکستگی کمکی
- یک بار قطع کننده مدار را برای به دست آوردن داده ها و شکل موج های جامع از جمله زمان، تعداد و زمان پرش، سرعت، جریان سیم پیچ و مقاومت سیم پیچ کار می کند.
ویژگی های کلیدی
- قابلیت ذخیره انرژی با عملکرد تست پرش پایین دستی و اتوماتیک
- قابلیت تست عمر قطع کننده مدار
- منبع تغذیه قفل و گزینه های کنترل تماس خشک موجود است
- مجهز به چاپگر حرارتی با سرعت بالا برای چاپ راحت داده های آزمایشی در محل
مشخصات فنی
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| اندازه گیری زمان | 12 زمان سوئیچینگ (بستن) طبیعی، هماهنگ سازی فاز باز/بستن، اندازه گیری زمان پرش. ماشه داخلی: 1ms-10000ms، وضوح 0.01ms. ماشه خارجی: 1ms-10000ms با وضوح متغیر |
| اندازه گیری سرعت | سرعت جداسازی/بستن فوری، سرعت متوسط شکاف زمانی تعیین شده؛ برد: سنسور 1 میلی متر 0.01-20.00 متر بر ثانیه، سنسور زاویه 345 درجه 1 چرخه / 0.01 درجه |
| اندازه گیری سفر | حرکت حرکت تماس، ضربه تماس، بیش از سفر، بیش از حد / ضربه برگشتی. سنسور خطی: محدوده 50 میلی متر (0-50 میلی متر)، وضوح 0.1 میلی متر؛ سنسورهای اختیاری 100-1000 میلی متر؛ رمزگذار: سنسور چرخشی 345 درجه، محدوده 0-1000 میلی متر |
| محدوده جریان/مقاومت | حداکثر جریان: 20A، وضوح: 0.01A; مقاومت: 1000Ω، وضوح: 0.01Ω |
| منبع تغذیه | AC 220 ولت ± 10٪؛ 10 ± 50 هرتز |
| خروجی برق DC | تنظیم مداوم DC20-270V، DC220V≤20A (زمان کوتاه)، قدرت: 4400W |
| ولتاژ ماشه خارجی | AC/DC10-300V، جریان ≤120A |
| قطع کردن سوئیچ اندازه گیری | ولتاژ خروجی: DC20-270V (قابل تنظیم)؛ زمان خروجی فعلی: 0.01-10 ثانیه (قابل تنظیم). حداکثر زمان دریافت سیگنال شکست: 10 ثانیه. بسته شدن شکستگی قابل اندازه گیری، زمان جداسازی، همگام سازی سه فاز، زمان پرش و فرکانس |
| حجم اصلی | 360*260*170 میلی متر |
| محیط عملیاتی | -20 تا +50 درجه سانتیگراد |
| رطوبت نسبی | ≤90% |
تصاویر محصول
تجهیزات مورد استفاده با ترانسفورماتورهای گیره ای
تنظیم و پیکربندی اندازه گیری
کنترل ها و اتصالات دقیق
محصولات توصیه شده
