-
مهندس راه حل قدرت جهانیکیفیت پایدار، تحویل به موقع، شریک طولانی مدت قابل اعتماد. -
مهندسی برق خلیجتکنولوژی حرفه ای و خدمات کامل پس از فروش -
تحقیقات بین المللی انرژیراه حل سفارشی به طور کامل نیازهای پروژه ما را برآورده می کند. -
برق جنوب آمریکای جنوبیتيم حرفه اي، ارتباطات خوب و عرضه اي پايدار
تست کننده نقطه ذوب قطرات موم نفتی اتوماتیک 1000W 360kV IP55 دقت بالا
| گارانتی | 2 سال | قدرت | 1000 وات |
|---|---|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار | محل مبدا | هوبی، چین |
| ولتاژ نامی | 360 کیلو ولت | فرکانس رتبه بندی شده | 50 هرتز |
| ظرفیت رتبه بندی شده | 360KVA | محدوده اندوکتانس قابل تنظیم | 140 ~ 300H / تک بخش |
| محدوده شکاف قابل تنظیم | 0 ~ 300 میلی متر | ساختار | نوع خشک |
| بسته بندی | کارتن چوبی | نوع | ماشین |
| کلاس دقت | دقت بالا | کلاس حفاظت | IP55 |
| ولتاژ | 220 ولت | برنامه | تست خودکار |
| دقت | ± 0.1٪ ~ 0.5 ±٪ FS | حالت گرمایش | گرمایش لوله گرمایش الکتریکی |
| حالت کنترل | صفحه نمایش لمسی | منبع تغذیه کار | AC220V ± 10% 50 هرتز |
| قدرت کامل دستگاه | 1000 وات | اندازه ابزار | 580 * 360 * 560 میلی متر |
| وزن خالص | 28 کیلوگرم | ||
| برجسته کردن | دستگاه تست نقطه ذوب اتوماتیک,دستگاه تست نقطه ذوب 1000W,دستگاه تست نقطه ذوب IP55 |
||
این ابزار برای تشخیص نقطه ذوب قطره موم نفت و چربی سنگ طراحی شده است. توسط کامپیوتر با نمایش منحنی در زمان واقعی کنترل می شود.نتایج آزمایش دقیق و قابل اعتماد را برای کاربردهای صنعتی فراهم می کند..
سنسور دمای خنک کننده عمودی در نمونه غوطه ور می شود و به نمونه اجازه می دهد تا به سنسور دمای متصل شود.سنسور سپس در لوله آزمایش قرار داده شده و با توجه به نرخ گرمایش مورد نیاز گرم می شودنمونه تا زمانی که سنسور کاهش یابد ذوب می شود، با دمای در این نقطه نشان دهنده نقطه ذوب پایین نمونه است.
| استانداردهای قابل استفاده | GB/T8026، ISO6244، D127 |
|---|---|
| حالت کنترل دما | کنترلگر دمای PID نمایشگر دیجیتالی وارد شده |
| محدوده دمای گرمایش و خنک سازی | 16°C ~ 150°C |
| دقت اندازه گیری دمای | 0.1°C |
| حالت خنک کننده | یخچال نیمه هادی |
| حالت گرمایش | گرمایش لوله های گرمایش الکتریکی |
| منبع برق کار | AC220V ± 10% 50 هرتز |
| حالت کنترل | صفحه لمسی |
| نشان دادن نتایج | صفحه نمایش LCD |
| تمام قدرت ماشين | 1،000 وات |
| اندازه ابزار | 580 * 360 * 560mm |
| وزن خالص | 28 کیلوگرم |
