-
مهندس راه حل قدرت جهانیکیفیت پایدار، تحویل به موقع، شریک طولانی مدت قابل اعتماد. -
مهندسی برق خلیجتکنولوژی حرفه ای و خدمات کامل پس از فروش -
تحقیقات بین المللی انرژیراه حل سفارشی به طور کامل نیازهای پروژه ما را برآورده می کند. -
برق جنوب آمریکای جنوبیتيم حرفه اي، ارتباطات خوب و عرضه اي پايدار
ترانسفورم On Load Tap Changer Parameter Tester Tap Position Transition Time Analyzer (ترانسفورمور روی بار، تغییر کننده پارامتر، آزمایش کننده موقعیت، تغییر زمان، تحلیلگر زمان)
| محدوده اندازه گیری | 1-1999μΩ | کلاس دقت | 0.5٪ |
|---|---|---|---|
| دمای عملیاتی | -10 ℃ ~ 40 ℃ | وضوح زمان | 1S |
| قطعنامه فعلی | 1μΩ | محل منبع | هوبی، چین |
| قطعنامه | 1μΩ | دقت اندازه گیری | 0.5٪ |
| محدوده اندازه گیری | 1-1999μΩ | منبع تغذیه کار | AC220V±10% |
| وزن | 12 کیلوگرم | حالت نمایش | ال سی دی سه و نیم رقمی |
| حجم | 380*350*260 میلی متر | نوع | ترانسفورماتور روی بار تعویض شیر |
| ولتاژ | 220 ولت | گارانتی | 2 سال |
| برنامه | ترانسفورماتور روی بار تعویض شیر | کلاس حفاظت | IP55 |
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM | جریان خروجی | 1.0A، 0.5A |
| دمای محیط | -10 درجه سانتیگراد ~ 50 درجه سانتیگراد | رطوبت محیط | ≤85% RH |
| فرکانس برق | 50±1 هرتز | محدوده آزمایش مقاومت در برابر انتقال | 0.5Ω~20Ω و غیره |
| اندازه | 345-295- 175mm | ||
| برجسته کردن | تست کننده پارامتر IP55,1.0A تست کننده پارامتر,0.5A تست کننده پارامترهای الکتریکی |
||
تستر پارامتر تغییر شیر در بار ZSK-I یک ابزار تخصصی است که برای تجزیه و تحلیل جامع تپ چنجرهای ترانسفورماتور در بار طراحی شده است. به عنوان تنها قسمت متحرک متصل به مدار ترانسفورماتور، آزمایش صحیح تپ چنجرهای بارگذاری شده برای نگهداری و قابلیت اطمینان ترانسفورماتور ضروری است.
این تجهیزات الزامات مشخص شده در "روش های کنترل و آزمایش های پیشگیرانه برای تجهیزات الکتریکی" را برای بررسی توالی اقدامات و زمان های سوئیچینگ تپ چنجرهای بارگذاری شده برآورده می کند.
تستر ZSK-I اندازه گیری دقیقی از موارد زیر را ارائه می دهد:
- شکل موج های انتقالی
- زمان انتقال
- مقادیر مقاومت گذرا
- همگام سازی سه فاز
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| مدل | ZSK-I |
| جریان خروجی | 1A/0.5A |
| زمان انتقال | 0-250 میلیثانیه |
| مقاومت انتقالی | 0.5Ω-20Ω (1.0A)، 0.5Ω-40Ω (0.5A) |
| روش تست | با سیم پیچ، بدون سیم پیچ |
| خروجی داده | چاپ، ذخیره، ارتباط برقرار کنید |
| روش عملیات | لمس کنید |
| منبع تغذیه | AC |
| دقت تست | مقاومت انتقال: ± (5% خواندن + 3 کلمه) |
| حالت ذخیره سازی | ذخیره سازی دیسک U، ذخیره سازی محلی |
| دمای محیط | -10 درجه سانتی گراد ~ 50 درجه سانتی گراد |
| رطوبت محیط | ≤85% RH |
| منبع تغذیه کار | AC220V±10% |
- جریان خروجی بزرگ با طراحی سبک وزن
- خروجی جریان دو مرحله ای برای بازه آزمایشی بیشتر و پایداری بالاتر
- محاسبه خودکار مقادیر مقاومت انتقال و زمان انتقال
- مدار حفاظتی جامع برای افزایش قابلیت اطمینان
- نمایشگر LCD بزرگ 5.7 اینچی برای کارکرد آسان در محل
- عملکرد ذخیره سازی دیسک U برای ذخیره سازی داده های شکل موج گسترده
- صفحه کلید مستقل و عملکرد شاتل یک دکمه برای استفاده راحت
این محصول شامل 2 سال گارانتی جامع برای آرامش کامل و عملکرد قابل اعتماد می باشد.
