Όλα τα Προϊόντα
-
Ελεγκτής Hipot
-
Δοκιμαστής μετασχηματιστή
-
Τεστ δοκιμής δευτερογενούς αναμεταδότης ένεσης
-
Αναλυτής διακόπτη κυκλώματος
-
SF6 συσκευή ανάλυσης αερίου
-
ποιοτική συσκευή ανάλυσης δύναμης
-
ελεγκτής μπαταριών
-
Ελεγκτής αντίστασης
-
Εντοπιστής σφαλμάτων καλωδίου
-
Ασύρματος ανιχνευτής φάσης
-
εξοπλισμός βαθμολόγησης ενεργειακών μετρητών
-
CT PT μέτρο
-
Δοκιμαστής συσπείρωσης
-
Μηχανικός παγκόσμιων ενεργειακών λύσεωνΣταθερή ποιότητα, έγκαιρη παράδοση, αξιόπιστος μακροπρόθεσμος συνεργάτης. -
Ηλεκτρολόγος του ΚόλπουΕπαγγελματική τεχνολογία και τέλεια εξυπηρέτηση μετά την πώληση. -
Διεθνής Έρευνα ΕνέργειαςΗ προσαρμοσμένη λύση ανταποκρίνεται τέλεια στις απαιτήσεις του έργου μας. -
Ηλεκτρική Ισχύς Νότιας Αμερικής ΠΕπαγγελματική ομάδα, καλή επικοινωνία και σταθερή προσφορά.
Δοκιμαστής προστασίας 3 φάσεων αναμεταδόχου δευτερογενούς δοκιμής αναμεταδόχου ένεσης
Λεπτομέρειες
| Αποδοτικότητα | 95% | Τάση εισόδου | 220V |
|---|---|---|---|
| Πιστοποιήσεις | CE, RoHS | Συχνότητα | 50/60 HZ |
| Κατηγορία μόνωσης | Τάξη Β | Διαστάσεις | 150mm x 100mm x 80mm |
| Βάρος | 2,5 κιλά | Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Powerrating | 500W | Φάση | Μονόφασμα |
| τύπος | Μετασχηματιστής | Όνομα προϊόντος | Transformer Teser |
| Μέθοδος ψύξης | Αερόψυκτος | Τάση εξόδου | 110V |
| Υλικό | Περιέλιξη χαλκού, Πυρήνας χάλυβα | ||
| Επισημαίνω | Κίτ δοκιμής με αναμεταχειριστή δευτερογενούς ένεσης 3 φάσης,Κίτ δοκιμής δευτερογενούς αναμεταδότης έγχυσης 500 W,Δοκιμαστικό σετ δευτερογενούς ένεσης 110V 3 φάσεων |
||
Περιγραφή προϊόντων
Κατασκευαστής 3-φασικός προστατευτικός ελεγκτής ρελέ δευτερεύουσας έγχυσης Εξοπλισμός δοκιμής ρελέ
Επισκόπηση προϊόντος
- Διαισθητική διεπαφή λειτουργίας με ενσωματωμένο βιομηχανικό ελεγκτή υψηλής απόδοσης για εύκολη και γρήγορη λειτουργία
- Ο γραμμικός ενισχυτής ισχύος υψηλής πιστότητας εξασφαλίζει ακρίβεια μικρού ρεύματος και σταθερότητα μεγάλου ρεύματος
- Διασύνδεση USB για άμεση επικοινωνία με υπολογιστή χωρίς καλώδια προσαρμογέα
- Ο κύριος πίνακας ελέγχου με δομή DSP FPGA και έξοδο DAC 16-bit παράγει 2000 ημιτονοειδείς κύματα υψηλής πυκνότητας την εβδομάδα για βελτιωμένη ποιότητα κυματομορφής και ακρίβεια δοκιμών
Χαρακτηριστικά και Λειτουργίες
| Τρέχουσα πηγή | Πηγή τάσης AC/DC, πηγή ρεύματος AC/DC |
| Παράλληλη Έξοδος | Τριφασική παράλληλη έξοδος (αποτελεσματική τιμή): 0-90A |
| Μέγιστη ισχύς εξόδου ανά φάση | 400 VA |
| Εύρος Συχνοτήτων | 0~1000Hz, ακρίβεια 0,01Hz |
| Εναλλαγή τερματικού εισόδου | 8 ζεύγη |
| Αρμονικός αριθμός | Αρμονικός αριθμός |
| Φάση | 0~360°, ακρίβεια 0,1° |
| Έξοδος συνεχούς ρεύματος | 0 ~ ±10A/φάση, ακρίβεια: 0,2% ±5mA |
| Διαστάσεις | 320 mm * 250 mm * 165 mm |
| Χρονικό εύρος | 1ms - 9999s |
| Ακρίβεια μέτρησης | 1 ms |
| Βάρος | 12,5 κιλά |
Τεχνική Τεκμηρίωση
Συνιστώμενα προϊόντα
