Όλα τα Προϊόντα
-
Ελεγκτής Hipot
-
Δοκιμαστής μετασχηματιστή
-
Τεστ δοκιμής δευτερογενούς αναμεταδότης ένεσης
-
Αναλυτής διακόπτη κυκλώματος
-
SF6 συσκευή ανάλυσης αερίου
-
ποιοτική συσκευή ανάλυσης δύναμης
-
ελεγκτής μπαταριών
-
Ελεγκτής αντίστασης
-
Εντοπιστής σφαλμάτων καλωδίου
-
Ασύρματος ανιχνευτής φάσης
-
εξοπλισμός βαθμολόγησης ενεργειακών μετρητών
-
CT PT μέτρο
-
Δοκιμαστής συσπείρωσης
-
Μηχανικός παγκόσμιων ενεργειακών λύσεωνΣταθερή ποιότητα, έγκαιρη παράδοση, αξιόπιστος μακροπρόθεσμος συνεργάτης. -
Ηλεκτρολόγος του ΚόλπουΕπαγγελματική τεχνολογία και τέλεια εξυπηρέτηση μετά την πώληση. -
Διεθνής Έρευνα ΕνέργειαςΗ προσαρμοσμένη λύση ανταποκρίνεται τέλεια στις απαιτήσεις του έργου μας. -
Ηλεκτρική Ισχύς Νότιας Αμερικής ΠΕπαγγελματική ομάδα, καλή επικοινωνία και σταθερή προσφορά.
Μετρητής αντίστασης μόνωσης 10mA, 0,01MΩ~1999GΩ με 500kV Anti-Interference
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220 V |
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Υψηλή Ακρίβεια |
Dual-Channel High-Speed Sampling Transformer Winding Deformation Tester with 0.05 Level PT Error Accuracy and 16 Bit A/D Sampling
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Κατηγορία Προστασίας: | IP65 |
| προσαρμοσμένη υποστήριξη: | OEM |
Digital Three Phase Shifter with 0~360° Range and 3×300VA Output
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Τυπική Ακρίβεια |
| Κατηγορία Προστασίας: | Πρότυπο |
Έξυπνο σετ δοκιμής υψηλής τάσης DC, Δοκιμαστής Hipot DC υψηλής ακρίβειας για επιτόπια δοκιμή αντοχής τάσης και ρεύματος διαρροής
| Εύρος μέτρησης: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | 0,5% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Μετασχηματιστής μεταφοράς δοκιμής ελαίου μονωτικού ελαίου χρωματογραφία ελαίου διαλυμένου αερίου αναλυτή
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Υψηλή Ακρίβεια |
| Κατηγορία Προστασίας: | IP65 |
IP55 Lightning Arrester Counter Tester with High Accuracy & 2-Year Warranty
| Εύρος μέτρησης: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | 0,5% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Ελεγκτής αναλογίας μετασχηματιστή με οθόνη αφής 7 ιντσών, τροφοδοσία 3 φάσεων & 2 χρόνια εγγύηση
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
|---|---|
| Εξουσία: | Ηλεκτρονικός |
| Τροφοδοτικό: | AC220V 10% 50Hz |
Αυτόματος ελεγκτής χαρακτηριστικού αφρού λιπαντικού λαδιού με ψηφιακή οθόνη, έλεγχος θερμοκρασίας PID και συμμόρφωση με ASTM D892
| Εύρος μέτρησης: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | 0,5% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
High Sensitivity Partial Discharge Tester, 40MHz-8.0GHz Wide Frequency for HV Insulation Testing
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Υψηλή Ακρίβεια |
| Δυναμικό: | 220 V |
70MHz χειροκίνητο οσιλοσκόπιο με μήκος εγγραφής 2M & λειτουργίες 6 σε 1
| τύπος: | Παλμογράφος HANTEK |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| προσαρμοσμένη υποστήριξη: | OEM |
