همه محصولات
-
مهندس راه حل قدرت جهانیکیفیت پایدار، تحویل به موقع، شریک طولانی مدت قابل اعتماد. -
مهندسی برق خلیجتکنولوژی حرفه ای و خدمات کامل پس از فروش -
تحقیقات بین المللی انرژیراه حل سفارشی به طور کامل نیازهای پروژه ما را برآورده می کند. -
برق جنوب آمریکای جنوبیتيم حرفه اي، ارتباطات خوب و عرضه اي پايدار
تستر حفاظت رله سه فاز با تقویت کننده توان خطی DSP FPGA با دقت بالا
جزئیات محصول
| نوع | اسیلوسکوپ HANTEK | گارانتی | 1 سال |
|---|---|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM | پهنای باند | 70 مگاهرتز |
| طول رکورد | 2 متر | زمان افزایش در BNC (معمولی) 5 ثانیه | 5 ثانیه |
| رزولوشن عمودی | وضوح 8 بیت، همه کانال ها به طور همزمان نمونه برداری شدند | ورودی Impendance3pF | 1MΩ+2% 20pF± |
| تضعیف پروب | 1X، 10X | نمونه گیری همزمان ورودی های جفت | AC، DC، GND |
| ضریب تضعیف پروب پشتیبانی شده | 1X، 10X، 100X، 1000X | محدوده اندازه گیری | 0-20kΩ |
| کلاس دقت | ±(0.2%RD+0.05%FS) | دمای عملیاتی | -10 تا 50 درجه سانتی گراد |
| ابعاد | 320mm*240mm*130mm | حداقل وضوح | دقیقه 0.1 μ Ω |
| فرکانس | 50 هرتز / 60 هرتز | استفاده | دستگاه تست |
| زمان اندازه گیری | سریع، 10 تا 60 ثانیه، آزمایش مداوم اختیاری است | منبع تغذیه کار | باتری لیتیومی 12.6V/7.8AH داخلی |
| وزن | 6 کیلوگرم | محل مبدا | هبی، چین |
| مقدار کاری جریان فاز | 9.9A | توان خروجی سه فاز | 1800VA |
| محدوده فرکانس | 0 - 1000 هرتز، دقت 0.001 هرتز | خروجی ولتاژ تک فاز (RMS | 0 -- 120 ولت / فاز، دقت: 0.2% ± 5mv |
| دامنه خروجی ولتاژ تک فاز | 0--± 160V، دقت: 0.5% ± 5mv | توان خروجی ولتاژ خط ولتاژ فاز | 90VA/180VA |
| برجسته کردن | کیت تزریق ثانویه سه فاز برای آزمایش رله,کیت تزریق ثانویه صداقت بالا برای آزمایش رله,مجموعه آزمایش تزریق جریان ثانویه 70MHz |
||
توضیحات محصول
تست کننده حفاظت از رله سه فاز برای ایستگاه های فرعی
این تست کننده پیشرفته حفاظت از رله سه فاز برای کالیبراسیون سیستم و شبیه سازی خطا در زیر ایستگاه ها طراحی شده است و با ضمانت جامع 2 ساله پشتیبانی می شود.
خلاصه ی محصول
- واحد کنترل صنعتی با کارایی بالا برای عملکرد بدیهی، افزایش بهره وری آزمایش و کاربر پسند.
- عملکرد خود کالیبراسیون نرم افزار برای افزایش دقت و ثبات
- تقویت کننده قدرت خطی با دقت بالا که دقت در جریان های کوچک و ثبات در جریان های بزرگ را تضمین می کند
- ارتباط مستقیم رابط USB با کامپیوتر، حذف نیاز به کابل های آداپتور
- ساختار DSP FPGA با خروجی DAC 16 بیتی، تولید 2000 موج سینوس با چگالی بالا در هفته برای کیفیت موج برتر و دقت آزمایش
مشخصات فنی
| منبع فعلی | منبع ولتاژ AC/DC، منبع جریان AC/DC |
| خروجی موازی | خروجی موازی سه فاز (قیمت موثر): 0-90A |
| حداکثر قدرت خروجی در هر فاز | 400 VA |
| محدوده فرکانس | 0~1000 هرتز، دقت 0.01 هرتز |
| ترمینال ورودی سوئیچ | 8 جفت |
| تعداد هارمونیک | تعداد هارمونیک |
| فاز | 0 تا 360 درجه، دقت 0.1 درجه |
| خروجی جریان ثابت | 0 ~ ± 10A/فاز، دقت: 0.2% ± 5mA |
| ابعاد | 320mm × 250mm × 165mm |
| محدوده زمانی | 1ms - 9999s |
| دقت اندازه گیری | 1ms |
| وزن | 12.5 کیلو |
تصاویر محصول
