همه محصولات
-
مهندس راه حل قدرت جهانیکیفیت پایدار، تحویل به موقع، شریک طولانی مدت قابل اعتماد. -
مهندسی برق خلیجتکنولوژی حرفه ای و خدمات کامل پس از فروش -
تحقیقات بین المللی انرژیراه حل سفارشی به طور کامل نیازهای پروژه ما را برآورده می کند. -
برق جنوب آمریکای جنوبیتيم حرفه اي، ارتباطات خوب و عرضه اي پايدار
20A-120A خودکار فلاش نقطه تست کننده فنجان بسته شده Pensky Martins تجهیزات تست برای روغن
جزئیات محصول
| نوع | تستر نقطه فلش جام بسته | کلاس دقت | دقت استاندارد |
|---|---|---|---|
| برنامه | تست خودکار | گارانتی | 2 سال |
| قدرت | 2000 | محل مبدا | هوبی، چین |
| منبع تغذیه | 220 ولت 50 هرتز | وزن | 5 کیلوگرم |
| جریان تست | DC 20A ~ 120A | استفاده از دما | -10 تا 40 درجه سانتی گراد |
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM | ولتاژ | 220 ولت |
| قطعنامه | 0.1 | روش احتراق | جرقه زنی الکتریکی |
| منبع تغذیه | AC 220 ولت ± 10٪ | روش خنک کننده | خنک کننده هوا اجباری |
| نوع تشخیص | باز کردن نقطه اشتعال یا نقطه اشتعال | استاندارد | مطابق با GB3536-2008 (ASTM D92)، GB/T 267-88 |
| محدوده اندازه گیری | دمای اتاق ~ 350 درجه سانتیگراد | ذخیره سازی اطلاعات | 1000 نتیجه اندازه گیری را می توان ذخیره کرد |
| نرخ کار | ≤350VA | ||
| برجسته کردن | 120A آزمون نقطه روشنایی فنجان بسته,20A آزمون نقطه روشنایی فنجان بسته,تست کننده اتوماتیک نقطه اشتعال روغن |
||
توضیحات محصول
تست کننده نقطه فلش خودکار فنجان بسته شده Pensky Martins تجهیزات آزمایش روغن
تجهیزات پیشرفته آزمایش نقطه روشنایی قطره بسته اتوماتیک طراحی شده برای تعیین دقیق نقاط روشنایی در محصولات نفتی و روغن ها با استفاده از روش Pensky-Martens.
ویژگی های کلیدی
- میکروپروسسر پیشرفته ARM با رابط صفحه لمسی:از فناوری میکرو پروسسور ARM با صفحه لمسی LCD رنگ و رابط منوی بصری برای تنظیم و عملکرد آزمایش ساده استفاده می کند.
- حفاظت قابل اعتمادی از ذخیره سازی در هنگام خاموش شدن برق:عملکرد ذخیره سازی غیرفعال در سیستم به طور خودکار پارامترها و نتایج آزمایش را در صورت قطع برق غیرمنتظره حفظ می کند.
- چرخه آزمایش کاملا خودکار با خنک سازی هوشمند:اتوماسیون کامل از جمله روشن شدن اتوماتیک، نمایش در زمان واقعی، قفل آزمایش و چاپ نتایج با سیستم خنک کننده خودکار یکپارچه.
مشخصات فنی
| نمايش | صفحه نمایش LCD رنگی |
|---|---|
| حالت کار | صفحه لمسی |
| محدوده اندازه گیری | دمای اتاق ~ 350°C |
| تشخیص دما | سنسور پلاتین |
| تکرار | > 110°C ± 2°C؛ ≤ 110°C ± 1°C |
| روش روشن شدن | روشنایی الکتریکی |
| ذخیره سازی اطلاعات | مي تونه 1000 نتيجه تحليلي رو ذخیره کنه |
| روش خنک کننده | خنک سازی هوایی اجباری |
| چاپگر | چاپگر حرارتی |
| انطباق با استانداردها | استانداردهای ASTM D93، GB/T 261 |
| منبع برق | AC 220V ± 11V، 50Hz ± 2.5Hz |
| مصرف برق | ≤350VA |
| دمای کار | 10°C ~ 35°C |
| رطوبت عملیاتی | ≤85% |
تصاویر محصول
محصولات توصیه شده
