همه محصولات
-
مهندس راه حل قدرت جهانیکیفیت پایدار، تحویل به موقع، شریک طولانی مدت قابل اعتماد. -
مهندسی برق خلیجتکنولوژی حرفه ای و خدمات کامل پس از فروش -
تحقیقات بین المللی انرژیراه حل سفارشی به طور کامل نیازهای پروژه ما را برآورده می کند. -
برق جنوب آمریکای جنوبیتيم حرفه اي، ارتباطات خوب و عرضه اي پايدار
کیت تست محتوای آب تیتراتور رطوبت کارل فیشر کولومتریک IP65
جزئیات محصول
| محدوده اندازه گیری | 1-1999μΩ | کلاس دقت | 0.5٪ |
|---|---|---|---|
| دمای عملیاتی | -10 ℃ ~ 40 ℃ | وضوح زمان | 1S |
| قطعنامه فعلی | 1μΩ | محل منبع | هوبی، چین |
| قطعنامه | 1μΩ | دقت اندازه گیری | 0.5٪ |
| محدوده اندازه گیری | 1-1999μΩ | منبع تغذیه کار | ac220v ± 10 ٪ ، 50Hz ± 1Hz |
| وزن | 12 کیلوگرم | حالت نمایش | ال سی دی سه و نیم رقمی |
| حجم | 380*350*260 میلی متر | نوع | دستگاه تست |
| ولتاژ | AC220V±20% | گارانتی | 2 سال |
| کلاس حفاظت | IP65 | پشتیبانی سفارشی | مهندسی مجدد نرم افزار، OEM، obm، odm، ODM |
| قدرت | الکترونیکی | آستانه حساسیت | 0.1 ug |
| دقت | 5 میکروگرم H2O به میلی گرم H2O 2 ± ug | نشانگر وضعیت | منحنی پویا، نمایش متن |
| ذخیره سازی داده ها | 1000 رکورد تست | نوع نمونه | جامد ، مایع ، گاز |
| محدوده تعیین | 1 ug تا 100 | ||
| برجسته کردن | IP65 کارل فیشر,220 ولت کارل فیشر,IP65 کولومتری کارل فیشر |
||
توضیحات محصول
کیت آزمایش محتوای آب توسط کولومتر کارل فیشر
خلاصه ی محصول
ME-W105 یک آزمایش کننده رطوبت تازه توسعه یافته است که دارای یک صفحه نمایش LCD لمسی رنگی با وضوح بالا است که تعامل انسان و ماشین را به صورت بصری و آسان فراهم می کند.این ابزار پیشرفته از یک پردازنده ARM با عملکرد بالا با ظرفیت ذخیره سازی داده های بزرگ استفاده می کند، تضمین عملکرد سریع و پایدار با عملکرد تداخل عالی.
ویژگی های کلیدی
- صفحه نمایش LCD لمسی رنگی با وضوح بالا برای عملکرد بصری
- پردازنده ARM با عملکرد بالا با ظرفیت ذخیره سازی داده های بزرگ
- سرعت تشخیص سریع با نتایج دقیق بالا
- عملکرد خود تشخیصی با نمایش و چاپ خودکار نتایج آزمایش
- شاخص منحنی پویا برای اندازه گیری پتانسیل
- ظرفیت ذخیره سازی تا 1000 رکورد داده
- عملکرد آزمایش تاخیر برای نمونه هایی با رطوبت کم
- کنترل لمسی اسلایدر برای تنظیم سرعت حرکتی
- الگوریتم های محاسبات چندگانه رطوبت (حجم، وزن و سایر پارامترها)
- تغییر پارامتر در زمان واقعی در طول آزمایش
- روش تیتراسیون کولومتریک کارل فیشر برای تعیین دقیق رطوبت
- مناسب برای نمونه های مایع، گازی و جامد
مشخصات فنی
| روش تیتراسیون | تحلیل کولومتریک |
| محدوده تعیین | 0μg ~ 200mg (قیمت معمولی 1μg ~ 100μg) |
| جریان الکترولیتی | 0-400mA |
| آستانه حساسیت | 0.1μg |
| دقت | μg-1000μg ≤±3μg ≥1000μg ≤±0.2% |
| نوع نمونه | جامد، مایع، گاز |
| حالت نمایش | صفحه نمایش لمسی با وضوح بالا 64K |
| ذخیره سازی اطلاعات | 1000 ثبت آزمون |
| نشان دادن وضعیت | منحنی پویا، نمایش متن |
| تنظیم سرعت مخلوط کردن | پنل کنترل لمسی اسلایدر |
| تاریخ و زمان | زمان زمان واقعی برای ده سال کار عادی پس از قطع برق |
| چاپگر | چاپگر حرارتی کوچک، عرض کاغذ 56 میلی متر |
| ولتاژ برق | AC 220V ± 10٪ |
| فرکانس قدرت | 50 هرتز ±2٪ |
| مصرف برق | ≤35W |
| دمای محیط کار | 10 ~ 40°C |
| رطوبت محیط کار | ≤85% RH |
| ابعاد | ۳۵۰ میلی متر × ۲۶۰ میلی متر × ۱۸۰ میلی متر (طول × عرض × ارتفاع) |
تصاویر محصول
محصولات توصیه شده
