Όλα τα Προϊόντα
-
Ελεγκτής Hipot
-
Δοκιμαστής μετασχηματιστή
-
Τεστ δοκιμής δευτερογενούς αναμεταδότης ένεσης
-
Αναλυτής διακόπτη κυκλώματος
-
SF6 συσκευή ανάλυσης αερίου
-
ποιοτική συσκευή ανάλυσης δύναμης
-
ελεγκτής μπαταριών
-
Ελεγκτής αντίστασης
-
Εντοπιστής σφαλμάτων καλωδίου
-
Ασύρματος ανιχνευτής φάσης
-
εξοπλισμός βαθμολόγησης ενεργειακών μετρητών
-
CT PT μέτρο
-
Δοκιμαστής συσπείρωσης
-
Μηχανικός παγκόσμιων ενεργειακών λύσεωνΣταθερή ποιότητα, έγκαιρη παράδοση, αξιόπιστος μακροπρόθεσμος συνεργάτης. -
Ηλεκτρολόγος του ΚόλπουΕπαγγελματική τεχνολογία και τέλεια εξυπηρέτηση μετά την πώληση. -
Διεθνής Έρευνα ΕνέργειαςΗ προσαρμοσμένη λύση ανταποκρίνεται τέλεια στις απαιτήσεις του έργου μας. -
Ηλεκτρική Ισχύς Νότιας Αμερικής ΠΕπαγγελματική ομάδα, καλή επικοινωνία και σταθερή προσφορά.
Επαγγελματικό κιτ δοκιμής μετασχηματιστή ρεύματος CT PT Αναλυτής για ηλεκτρική ισχύ
Λεπτομέρειες
| Τόπος καταγωγής | Hubei, Κίνα | Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
|---|---|---|---|
| Αριθμός μοντέλου | NRFA-H | Τάση εξόδου διέγερσης | 0 ~ 2500 V |
| Λόγος μετασχηματισμού Ρεύμα εξόδου | 0~1000A | Πεδίο μέτρησης της αναλογίας PT | 1 ~ 500 KV |
| εύρος μέτρησης αντίστασης | 0,1 ~ 300Ω | Λειτουργικό Περιβάλλον | Θερμοκρασία: -10℃ ~ +40℃, Υγρασία: < 90RH% |
| προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM | Εγγύηση | 1 Έτος |
| Εύρος φορτίου | 5 ~ 500 VA | Ρεύμα εξόδου διέγερσης | 0 ~ 20 Α |
| Σφάλμα | ≤ 0,5% (0,2%*Ανάγνωση+0,3%*Εύρος) | ||
| Επισημαίνω | Ανάλυση ηλεκτρικής ισχύος,ανάλυση ηλεκτρικής ισχύος,τεστ μετασχηματιστή 2500V |
||
Περιγραφή προϊόντων
Επαγγελματικό κιτ δοκιμής μετασχηματιστή ρεύματος Αναλυτής CT PT
Μετασχηματιστής ηλεκτρικού ρεύματος υψηλής απόδοσης και αναλυτής μετασχηματιστή τάσης σχεδιασμένος για ολοκληρωμένες δοκιμές σε συστήματα ηλεκτρικής ενέργειας.
Λειτουργίες Μέτρησης
Δοκιμή μετασχηματιστή ρεύματος (CT).
- Καμπύλη διέγερσης (Καμπύλη μαγνήτισης)
- Δοκιμή αναλογίας μετασχηματισμού
- Πόλωση
- Καμπύλη σφάλματος 5% και 10%.
- Τρέχουσα δοκιμή
- Δοκιμή σφάλματος (Σφάλμα φάσης και σφάλμα αναλογίας)
- Δοκιμή αντοχής AC της συχνότητας ισχύος
- Αυτόματος Υπολογισμός Τιμής Σημείου Γόνατου Διέγερσης
- Δοκιμή δευτερεύοντος φορτίου
- Δοκιμή Αντίστασης
- Degauss
Δοκιμή μετασχηματιστή τάσης (PT).
- Καμπύλη διέγερσης (Καμπύλη μαγνήτισης)
- Δοκιμή αναλογίας μετασχηματισμού
- Πόλωση
- Δοκιμή αντοχής AC της συχνότητας ισχύος
- Δοκιμή σφάλματος (Σφάλμα φάσης και σφάλμα αναλογίας)
- Υπολογισμός Τιμής Πόντων Γόνατου
- Δοκιμή δευτερεύοντος φορτίου
- Δοκιμή Αντίστασης
- Degauss
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC220V±20V, 50Hz~60Hz |
| Κυματομορφή εξόδου τροφοδοτικού εξοπλισμού | Ημιτονικό κύμα |
| Χαρακτηριστικό τάσης εξόδου διέγερσης | 0 ~ 2500 Vrms |
| Σύνολο ρεύματος διέγερσης | 0 ~ 20 Α |
| Δοκιμή λόγου εξόδου ρεύματος μετασχηματισμού | 0 ~ 1000Α |
| Εύρος μέτρησης αναλογίας CT | 5 ~ 25000A/5A (5000A/1A) |
| Εύρος μέτρησης αναλογίας PT | 1 ~ 500 KV |
| Εύρος φόρτωσης | 5 ~ 1000 VA |
| Εύρος μέτρησης αντίστασης | 0,1 ~ 300 Ω |
| Σφάλμα | ≤ 0,5% (0,3%*Ανάγνωση+0,2%*Εύρος) |
| Λειτουργικό Περιβάλλον | Θερμοκρασία: -10°C ~ +40°C, Υγρασία: ≤ 90%, Υψόμετρο: ≤ 1000m |
Επιλογές προσαρμογής
Τάση: AC 100V / 110V / 115V / 120V / 200V / 220V / 230V / 240V μπορεί να προσαρμοστεί
Συχνότητα εισόδου: 50Hz/60Hz μπορεί να προσαρμοστεί
Σημείωση: Οι χρήστες μπορούν να επιλέξουν την αντίστοιχη τάση ισχύος με βάση τις τοπικές απαιτήσεις τάσης και συχνότητας.
Συχνότητα εισόδου: 50Hz/60Hz μπορεί να προσαρμοστεί
Σημείωση: Οι χρήστες μπορούν να επιλέξουν την αντίστοιχη τάση ισχύος με βάση τις τοπικές απαιτήσεις τάσης και συχνότητας.
