Όλα τα Προϊόντα
-
Ελεγκτής Hipot
-
Δοκιμαστής μετασχηματιστή
-
Τεστ δοκιμής δευτερογενούς αναμεταδότης ένεσης
-
Αναλυτής διακόπτη κυκλώματος
-
SF6 συσκευή ανάλυσης αερίου
-
ποιοτική συσκευή ανάλυσης δύναμης
-
ελεγκτής μπαταριών
-
Ελεγκτής αντίστασης
-
Εντοπιστής σφαλμάτων καλωδίου
-
Ασύρματος ανιχνευτής φάσης
-
εξοπλισμός βαθμολόγησης ενεργειακών μετρητών
-
CT PT μέτρο
-
Δοκιμαστής συσπείρωσης
-
Μηχανικός παγκόσμιων ενεργειακών λύσεωνΣταθερή ποιότητα, έγκαιρη παράδοση, αξιόπιστος μακροπρόθεσμος συνεργάτης. -
Ηλεκτρολόγος του ΚόλπουΕπαγγελματική τεχνολογία και τέλεια εξυπηρέτηση μετά την πώληση. -
Διεθνής Έρευνα ΕνέργειαςΗ προσαρμοσμένη λύση ανταποκρίνεται τέλεια στις απαιτήσεις του έργου μας. -
Ηλεκτρική Ισχύς Νότιας Αμερικής ΠΕπαγγελματική ομάδα, καλή επικοινωνία και σταθερή προσφορά.
λέξεις-κλειδιά [ source calibrator ] αγώνας 10 προϊόντα.
Βαθμονομητής πηγής διόρθωσης σφαλμάτων αναλογικής τάσης υψηλής ακρίβειας πολλαπλών λειτουργιών χειρός
| Τόπος καταγωγής: | Hubei, Κίνα |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου: | HGQB-C |
| Συχνότητα: | 50/60 HZ |
Προσαρμοσμένο υγρά γεμάτο SF6 μετρητή πίεσης με αναμεταδοτικό βαθμονωτή εξοπλισμό δοκιμών υψηλών επιδόσεων
| Υλικό: | PVC |
|---|---|
| Μέγεθος: | Ακυρος |
| ρεύμα: | 30α |
Three Phase Standard Power Source With Touch Screen Multi Protection Functions
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
|---|---|
| Τάση εξόδου: | 10~450V |
| Παραγωγή συχνότητας: | 45-65Hz |
0.05 Accuracy Three Phase Electric Energy Meter Tester with Communication Port
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
|---|---|
| Εξουσία: | Ηλεκτρονικός |
| προσαρμοσμένη υποστήριξη: | OEM |
Δοκιμαστής προστασίας αναμετάδοσης τριών φάσεων με ενισχυτή γραμμικής ισχύος υψηλής πιστότητας DSP FPGA
| τύπος: | Παλμογράφος HANTEK |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος |
| προσαρμοσμένη υποστήριξη: | OEM |
Τεστ δοκιμής αναμετάδοσης τριών φάσεων υψηλής ακρίβειας, 300VA με προστασία IP55
| τύπος: | ελεγκτής σκληρότητας |
|---|---|
| Δυναμικό: | Αλλος |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
Δοκιμαστής προστασίας ρελέ έξι φάσεων με ισχύ 320VA και εγγύηση 2 ετών
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
|---|---|
| προσαρμοσμένη υποστήριξη: | OEM |
| Μονοφασική έξοδος ρεύματος (RMS): | 0 -- 30A / φάση, ακρίβεια: 0,2% ± 5mA |
6 Phase Microcomputer Relay Protection Tester, 0.2% Accuracy with 2 Years Warranty
| τύπος: | Ηλεκτρικός εξοπλισμός δοκιμής |
|---|---|
| Δυναμικό: | Άλλο, 110 V, 380 V, 220 V |
| προσαρμοσμένη υποστήριξη: | OBM, ODM, OEM |
Κίτ δοκιμής ρελέ 6 φάσεων με ακρίβεια 0,2% και ισχύ 600VA για δευτερογενή έγχυση
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Εγγύηση: | 3 Χρόνια |
| Κατηγορία Προστασίας: | IP55 |
Υψηλής ακρίβειας σύστημα δοκιμής ρελέα μικρουπολογιστή IP55, 0~1000Hz για ρεύμα και τάση
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220 V |
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Υψηλή Ακρίβεια |
1

