Όλα τα Προϊόντα
-
Ελεγκτής Hipot
-
Δοκιμαστής μετασχηματιστή
-
Τεστ δοκιμής δευτερογενούς αναμεταδότης ένεσης
-
Αναλυτής διακόπτη κυκλώματος
-
SF6 συσκευή ανάλυσης αερίου
-
ποιοτική συσκευή ανάλυσης δύναμης
-
ελεγκτής μπαταριών
-
Ελεγκτής αντίστασης
-
Εντοπιστής σφαλμάτων καλωδίου
-
Ασύρματος ανιχνευτής φάσης
-
εξοπλισμός βαθμολόγησης ενεργειακών μετρητών
-
CT PT μέτρο
-
Δοκιμαστής συσπείρωσης
-
Μηχανικός παγκόσμιων ενεργειακών λύσεωνΣταθερή ποιότητα, έγκαιρη παράδοση, αξιόπιστος μακροπρόθεσμος συνεργάτης. -
Ηλεκτρολόγος του ΚόλπουΕπαγγελματική τεχνολογία και τέλεια εξυπηρέτηση μετά την πώληση. -
Διεθνής Έρευνα ΕνέργειαςΗ προσαρμοσμένη λύση ανταποκρίνεται τέλεια στις απαιτήσεις του έργου μας. -
Ηλεκτρική Ισχύς Νότιας Αμερικής ΠΕπαγγελματική ομάδα, καλή επικοινωνία και σταθερή προσφορά.
Μετασχηματιστής Συνολικός Δοκιμαστής Μηχανισμός Μετασχηματιστή Δοκιμασία Ct Pt Αναλυτής
Λεπτομέρειες
| Τόπος καταγωγής | Hebei, Κίνα | Εγγύηση | 2 Έτος |
|---|---|---|---|
| Μέγιστη ισχύς εξόδου ανά φάση | 320VA | Εύρος Συχνοτήτων | 0 -- 1000 Hz, ακρίβεια 0,001 Hz |
| προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM | Μονοφασική έξοδος ρεύματος (RMS) | 0 -- 30A / φάση, ακρίβεια: 0,2% ± 5mA |
| τιμή λειτουργίας του ρεύματος φάσης | 9,9Α | Πλάτος εξόδου μονοφασικής τάσης | 0--± 160V, ακρίβεια: 0,5% ± 5mv |
| Ενιαίο Μέγεθος Συσκευασίας | 45Χ60Χ80 εκ | ||
| Επισημαίνω | Αναλυτής 320V ct pt,Αναλυτής ct pt OEM,Δοκιμαστής 30A |
||
Περιγραφή προϊόντων
Transformer Comprehensive Testing Instrument
Προηγμένος αναλυτής CT/PT για ολοκληρωμένη δοκιμή μετασχηματιστή με δυνατότητες μέτρησης ακριβείας.
Τεχνικές Προδιαγραφές
Πηγή ρεύματος AC
| Μονοφασική έξοδος ρεύματος (RMS) | 0 - 30A/φάση, ακρίβεια: 0,2% ± 5mA |
| Παράλληλη έξοδος έξι φάσεων (RMS) | 0-180A/έξι παράλληλες εξόδους με την ίδια φάση |
| Επιτρεπόμενη τιμή λειτουργίας του ρεύματος φάσης για μεγάλο χρονικό διάστημα | 9,9Α |
| Μέγιστη ισχύς εξόδου | Ανά φάση 320VA |
| Μέγιστη ισχύς εξόδου εξαφασικού παράλληλου ρεύματος | 1800VA |
| Μέγιστος επιτρεπόμενος χρόνος λειτουργίας εξόδου εξαφασικού παράλληλου ρεύματος | 5s |
Γενικές Παράμετροι
| Εύρος συχνοτήτων | 0 - 1000 Hz, ακρίβεια: 0,001 Hz |
| Αρμονικός αριθμός | 2-20 |
| Φάση | 0-360°, ακρίβεια: 0,1° |
Πηγή ρεύματος συνεχούς ρεύματος
| Έξοδος DC ρεύματος | 0-±10A/φάση, ακρίβεια: 0,5% ± 5mA |
Πηγή τάσης AC
| Μονοφασική έξοδος τάσης (RMS) | 0 - 120V/φάση, ακρίβεια: 0,5% ± 5mV |
| Έξοδος τάσης γραμμής (RMS) | 0-240V |
| Ισχύς εξόδου τάσης φάσης/τάσης γραμμής | 75VA/100VA |
| Εύρος συχνοτήτων | 0 - 1000 Hz, ακρίβεια: 0,001 Hz |
Πηγή τάσης συνεχούς ρεύματος
| Πλάτος εξόδου μονοφασικής τάσης | 0-±160V, ακρίβεια: 0,5% ± 5mV |
| Εύρος εξόδου τάσης γραμμής | 0-±320V |
| Ισχύς εξόδου τάσης φάσης/τάσης γραμμής | 90VA/180VA |
Τερματικό εναλλαγής τιμής
| Εναλλαγή τερματικού εισόδου | 8 ζεύγη |
| Αδράνεια επαφή | 1-20mA, 24V, εσωτερική ενεργή έξοδος της συσκευής |
| Πιθανή ανατροπή | Παθητική επαφή: σήμα βραχυκυκλώματος χαμηλής αντίστασης Ενεργή επαφή: 0-250V DC |
| Ακροδέκτης εξόδου διακόπτη | 4 ζεύγη, κενές επαφές Χωρητικότητα διακοπής: DC: 0-30V/5A, AC: 0-250V/5A |
Πρόσθετες Προδιαγραφές
| Χρονικό πλαίσιο | 1ms - 9999s, ακρίβεια μέτρησης: 1ms |
| Όγκος και βάρος μονής μηχανής | Όγκος: 418*363*208mm³, περίπου 17,8kg |
| Τροφοδοτικό | AC220V±10%, 50/60Hz, 10A |
AC Προδιαγραφές τρέχοντος χρόνου εργασίας
| <10 Α ρεύμα εργασίας | Ώρες εργασίας ≤ 60 λεπτά |
| 20A > Ρεύμα λειτουργίας ≥ 10A | Ώρες εργασίας ≤ 70 δευτερόλεπτα |
| 30A > Ρεύμα λειτουργίας ≥ 20A | Ώρες εργασίας ≤ 15 δευτερόλεπτα |
| Ρεύμα λειτουργίας: 30A | Ώρες εργασίας ≤ 5 δευτερόλεπτα |
Εικόνες προϊόντων
Συνιστώμενα προϊόντα
