Όλα τα Προϊόντα
-
Ελεγκτής Hipot
-
Δοκιμαστής μετασχηματιστή
-
Τεστ δοκιμής δευτερογενούς αναμεταδότης ένεσης
-
Αναλυτής διακόπτη κυκλώματος
-
SF6 συσκευή ανάλυσης αερίου
-
ποιοτική συσκευή ανάλυσης δύναμης
-
ελεγκτής μπαταριών
-
Ελεγκτής αντίστασης
-
Εντοπιστής σφαλμάτων καλωδίου
-
Ασύρματος ανιχνευτής φάσης
-
εξοπλισμός βαθμολόγησης ενεργειακών μετρητών
-
CT PT μέτρο
-
Δοκιμαστής συσπείρωσης
-
Μηχανικός παγκόσμιων ενεργειακών λύσεωνΣταθερή ποιότητα, έγκαιρη παράδοση, αξιόπιστος μακροπρόθεσμος συνεργάτης. -
Ηλεκτρολόγος του ΚόλπουΕπαγγελματική τεχνολογία και τέλεια εξυπηρέτηση μετά την πώληση. -
Διεθνής Έρευνα ΕνέργειαςΗ προσαρμοσμένη λύση ανταποκρίνεται τέλεια στις απαιτήσεις του έργου μας. -
Ηλεκτρική Ισχύς Νότιας Αμερικής ΠΕπαγγελματική ομάδα, καλή επικοινωνία και σταθερή προσφορά.
Π860 Αναλυτής οξυγόνου και αζώτου για τη βιομηχανία Ανάλυση αζώτου υψηλής ακρίβειας σε γραμμή
Λεπτομέρειες
| τύπος | Αναλυτής αερίου | Εξουσία | Πνευματικός |
|---|---|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Π860 | προσαρμοσμένη υποστήριξη | OBM |
| Μέσα ενημέρωσης | αέριο | Ποσότητα | 1 ΤΕΜ |
| Υγρασία περιβάλλοντος | <80> | ||
| Επισημαίνω | P860 Αναλυτής οξυγόνου-αζώτου,Πνευματικός αναλυτής οξυγόνου και αζώτου,Δοκιμαστής οξυγόνου-αζώτου Πνευματικό |
||
Περιγραφή προϊόντων
Π860 Αναλυτής οξυγόνου και αζώτου
Ανάλυση ηλεκτρονικού οξυγόνου και αζώτου υψηλής ακρίβειας για βιομηχανικές εφαρμογές, που παρέχει αξιόπιστη ανάλυση αερίων με προηγμένες τεχνικές προδιαγραφές.
Τεχνικές προδιαγραφές
| Πεδίο μέτρησης | Βασικός τύπος: -60~+20°C. Τυπικός τύπος: -80~+20°C. |
| Ακριβότητα | ±3°C (-80~-60°C) ±2°C (-60~+20°C) |
| Επαναληψιμότητα | ±0,5°C |
| Μηδενική ορμή | ±1% FS/7d |
| Διακυμάνσεις εύρους | ±1% FS/7d |
| Χρόνος απόκρισης | Σε +20°C και πίεση 1 μπαρ: -60~-20°C Td 5 δευτερόλεπτα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 85 ~ 264VA, 50/60Hz |
| Θέρμανση περιβάλλοντος | 0~45°C |
| Περιβαλλοντική υγρασία | < 90% RH |
| Θέρμανση δείγματος | 0~50°C |
| Πίεση αερίου δείγματος | Ατμοσφαιρικές συνθήκες +10% (η έξοδος αερίου θα πρέπει να είναι ατμοσφαιρικές συνθήκες) |
| Εξωτερικό σήμα ελέγχου | 1 σύνολο, σήμα ελέγχου: 9~28VDC (προαιρετικό) |
| Αναλογική έξοδος | Τυποποιημένη διαμόρφωση: 4-20mA, 0-20mA και 0-10V (προσαρμόζεται από το μενού) |
| Επικοινωνία | RS485 (πρότυπο) / RS232 (προαιρετικό) |
| Έξοδος συναγερμού | 2 σετ |
| Δυνατότητα σημείου επαφής αναμεταδόχου | 24VDC, 0,2A |
| Εισόδου και εξόδου | 1/4 ίντσες εσωτερική κλωστή NPT, πρότυπο 6.5 σωλήνα σύνδεση |
| Μέγεθος οργάνου | W × H × D = 144 mm × 144 mm × 251 mm |
| Μέγεθος τρύπας εγκατάστασης | L × W = 136 mm × 136 mm |
Συνιστώμενα προϊόντα
