Όλα τα Προϊόντα
-
Ελεγκτής Hipot
-
Δοκιμαστής μετασχηματιστή
-
Τεστ δοκιμής δευτερογενούς αναμεταδότης ένεσης
-
Αναλυτής διακόπτη κυκλώματος
-
SF6 συσκευή ανάλυσης αερίου
-
ποιοτική συσκευή ανάλυσης δύναμης
-
ελεγκτής μπαταριών
-
Ελεγκτής αντίστασης
-
Εντοπιστής σφαλμάτων καλωδίου
-
Ασύρματος ανιχνευτής φάσης
-
εξοπλισμός βαθμολόγησης ενεργειακών μετρητών
-
CT PT μέτρο
-
Δοκιμαστής συσπείρωσης
-
Μηχανικός παγκόσμιων ενεργειακών λύσεωνΣταθερή ποιότητα, έγκαιρη παράδοση, αξιόπιστος μακροπρόθεσμος συνεργάτης. -
Ηλεκτρολόγος του ΚόλπουΕπαγγελματική τεχνολογία και τέλεια εξυπηρέτηση μετά την πώληση. -
Διεθνής Έρευνα ΕνέργειαςΗ προσαρμοσμένη λύση ανταποκρίνεται τέλεια στις απαιτήσεις του έργου μας. -
Ηλεκτρική Ισχύς Νότιας Αμερικής ΠΕπαγγελματική ομάδα, καλή επικοινωνία και σταθερή προσφορά.
λέξεις-κλειδιά [ inductance tester ] αγώνας 17 προϊόντα.
200W 220V Μετασχηματιστής υψηλής ακρίβειας Δοκιμαστής χωρητικότητας και επαγωγικότητας IP65
| Εύρος μέτρησης: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Υψηλή Ακρίβεια |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Automatic Capacitance Bridge Test Set Power Capacitor Inductance Tester IP55
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Υψηλή Ακρίβεια |
| Κατηγορία Προστασίας: | IP55 |
Ελεγκτής επαγωγικότητας χωρητικότητας IP65 με μεγάλη ακρίβεια
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Υψηλή Ακρίβεια |
| Κατηγορία Προστασίας: | IP65 |
Δοκιμαστής τάσης με πολλαπλή συχνότητα επαγωγής με τεχνολογία DSP και 2ετή εγγύηση
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220 V, 380 V, 110 V |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
Αυτόματος δοκιμαστής γέφυρας χωρητικότητας, ± ((1%+5 ψηφία) Ακριβότητα, 0~20.000 kvar Περιοχή
| Τόπος καταγωγής: | Hubei, Κίνα |
|---|---|
| Εξουσία: | Ηλεκτρονικός |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
0.5% Accuracy Portable Loop Resistance Tester With Strong Anti Interference
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
|---|---|
| προσαρμοσμένη υποστήριξη: | OEM, ODM |
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
Φορητός ελεγκτής τάσης αντοχής 220 V με Έξοδο πολλαπλών συχνοτήτων ακρίβειας 0,02
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Δυναμικό: | Ηλεκτρολογικός Εξοπλισμός 220V |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
High Precision Micro Ohm Meter Grounding Resistance Tester For Proper Ground Network Connectioner
| τύπος: | Παλμογράφος HANTEK |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| προσαρμοσμένη υποστήριξη: | OEM |
Ελέγχων ποιότητας ισχύος με 3 φάσεις, τάση 4 κυκλώματος, μέτρηση ρεύματος
| Εύρος μέτρησης: | 1~500V 0,5% |
|---|---|
| Εξεταστική τάση: | 110V-220V(AC) |
| Διαστάσεις: | 380mm*260mm*180mm |
Δοκιμαστής υψηλής ακρίβειας διηλεκτρικών απωλειών με σχεδιασμό προστασίας IP65 κατά των παρεμβολών
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Δυναμικό: | Ηλεκτρολογικός Εξοπλισμός 220V |
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Υψηλή Ακρίβεια |

