همه محصولات
-
مهندس راه حل قدرت جهانیکیفیت پایدار، تحویل به موقع، شریک طولانی مدت قابل اعتماد. -
مهندسی برق خلیجتکنولوژی حرفه ای و خدمات کامل پس از فروش -
تحقیقات بین المللی انرژیراه حل سفارشی به طور کامل نیازهای پروژه ما را برآورده می کند. -
برق جنوب آمریکای جنوبیتيم حرفه اي، ارتباطات خوب و عرضه اي پايدار
کیت آزمایش رله سه فاز با دقت بالا، 300VA با حفاظت IP55
جزئیات محصول
| نوع | تست کننده سختی | ولتاژ | دیگر |
|---|---|---|---|
| گارانتی | 2 سال | قدرت | 220 وات |
| محل مبدا | هوبی، چین | ولتاژ تست | 110 ولت (1 آمپر) -220 ولت (0.6 آمپر) |
| کلاس دقت | دقت بالا | کلاس حفاظت | IP55 |
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM | دقت | ± 5٪ |
| حداکثر توان خروجی در هر فاز | 300 VA | اندازه | 310 میلی متر * 220 میلی متر * 110 میلی متر |
| فرکانس هارمونیک | 2-20 بار | محدوده فرکانس | 0-1000 هرتز |
| فاز | 0-360 درجه | ||
| برجسته کردن | کیت تست رله حفاظتی با دقت بالا,تستر تزریق جریان ثانویه برق خروجی 300 VA,تستر حفاظتی رله حفاظتی IP55 |
||
توضیحات محصول
کیت تست رله حفاظتی سه فاز
تستر محافظ رله تزریق ثانویه جریان 3 فاز حرفه ای برای تست و کالیبراسیون سیستم حفاظت الکتریکی جامع.
ویژگی ها و مشخصات کلیدی
منبع تغذیه AC (3 * 30A)
- خروجی جریان تک فاز: 0-30A/فاز، دقت: 0.1% ± 5mA
- خروجی موازی سه فاز: 0-90A (سه فاز یک فاز موازی)
- مقدار کار مجاز بلند مدت: 10A در هر فاز
- حداکثر توان خروجی: 300 VA در هر فاز
- حداکثر توان جریان موازی سه فاز: 800 VA
- حداکثر زمان کار خروجی جریان سه گانه: 5 ثانیه
- محدوده فرکانس: 0-1000 هرتز، دقت: 0.001 هرتز
- فرکانس هارمونیک: 2-20 بار
- کنترل فاز: 0-360 درجه، دقت: 0.1 درجه
منبع جریان DC
- خروجی جریان DC: 0-±10A/فاز، دقت: 0.2% ± 5mA
منبع ولتاژ AC
- خروجی ولتاژ تک فاز: 0-120V/فاز، دقت: 0.1% ± 5mV
- ولتاژ خروجی خط: 0-250 ولت
- ولتاژ فاز/ولتاژ خط قدرت خروجی: 75VA/100VA
- محدوده فرکانس: 0-1000 هرتز، دقت: 0.001 هرتز
- فرکانس هارمونیک: 2-20 بار
- کنترل فاز: 0-360 درجه، دقت: 0.1 درجه
منبع ولتاژ DC
- دامنه خروجی ولتاژ تک فاز: 0-±160V، دقت: 0.2% ± 5mV
- دامنه خروجی ولتاژ خط: 0-±320 ولت
- توان خروجی ولتاژ فاز/ولتاژ خط: 90VA/180VA
ترمینال سوئیچینگ
- ترمینال های ورودی سوئیچینگ: 8 جفت
- کنتاکت خالی: 1-20 میلی آمپر، خروجی فعال داخلی 24 ولت
- چرخش بالقوه: تماس غیرفعال (سیگنال اتصال کوتاه با مقاومت کم)، کنتاکت فعال (0-250 ولت DC)
- ترمینال های خروجی سوئیچینگ: 4 جفت، تماس با هوا
- ظرفیت شکست: 110V/2A، 220V/1A
مشخصات اضافی
- محدوده زمانی: 1ms - 9999s، دقت اندازه گیری: 1ms
- ابعاد دستگاه: 310 * 220 * 110 mm³
- وزن دستگاه: تقریباً 7.5 کیلوگرم
- منبع تغذیه: AC220V ± 10٪ (47-63Hz)؛ DC: 220 ولت ± 10٪؛ 10A
زمان کار فعلی AC
- 10 آمپر ≥ جریان کار: > 60 دقیقه
- 20 آمپر ≥ جریان کار ≥ 10 آمپر: > 70 ثانیه
- 30 آمپر ≥ جریان کاری ≥ 20 آمپر: > 15 ثانیه
- جریان کاری ≥ 30A: > 5 ثانیه
| ولتاژهای خروجی | 110 ولت (1 آمپر) - 220 ولت (0.6 آمپر) |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC220V ± 10% |
| منبع فعلی | منبع ولتاژ AC/DC، منبع جریان AC/DC |
| حداکثر توان خروجی در هر فاز | 300 VA |
| خروجی جریان DC | 0-±10A/فاز، دقت: 0.5% ± 5mA |
| خروجی ولتاژ خط | 0-240 ولت |
| خروجی موازی سه فاز | 0-120A |
| سوئیچینگ ترمینال ورودی | 8 جفت |
| محدوده زمانی | 1ms - 9999s |
| دقت اندازه گیری | 1 میلی ثانیه |
تصاویر محصول
محصولات توصیه شده
