همه محصولات
-
مهندس راه حل قدرت جهانیکیفیت پایدار، تحویل به موقع، شریک طولانی مدت قابل اعتماد. -
مهندسی برق خلیجتکنولوژی حرفه ای و خدمات کامل پس از فروش -
تحقیقات بین المللی انرژیراه حل سفارشی به طور کامل نیازهای پروژه ما را برآورده می کند. -
برق جنوب آمریکای جنوبیتيم حرفه اي، ارتباطات خوب و عرضه اي پايدار
300kV Series Resonant AC Hipot Tester تنظیم خودکار برای تجهیزات برق
جزئیات محصول
| نوع | دستگاه تست | کلاس دقت | دقت بالا |
|---|---|---|---|
| کلاس حفاظت | IP65 | پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM، OBM، مهندسی مجدد نرم افزار |
| برنامه | تست خودکار، تست الکتریکی | ولتاژ | 380 ولت، 220 ولت |
| گارانتی | 2 سال | قدرت | 300 وات |
| محل مبدا | هوبی، چین | جریان خروجی AC | 20 ~ 20a |
| حداکثر ظرفیت خروجی | 3*300va | نمایش | صفحه نمایش دیجیتال سه و نیم، دقت: 1.5% |
| تنظیم درشت سه فاز | 0°~360°، 300 تغییر فاز در هر مرحله. | افزایش دما | <60 ℃ |
| مقاومت عایق | کمتر از 22MΩ نیست | دقت | ± 1٪ |
| فاز خروجی | تک فاز | حداکثر جریان خروجی | 1 تکه تکه (می تواند سفارشی شود) |
| تنظیم محدوده فرکانس | 30 هرتز - 300 هرتز | Max. حداکثر Output Voltage ولتاژ خروجی | 300 کیلو ولت (می تواند سفارشی شود) |
| سطح عایق | زیر 1.1 بار و نگه داشتن 1 دقیقه، طبیعی است | سطح نویز | حداکثر 65 دسی بل |
| برجسته کردن | تست کننده هیپو 300kV,تست کننده هیپوتراپی تجهیزات برق,تجهیزات آزمایش IP65 |
||
توضیحات محصول
تجهیزات تست هیپوتی سری AC برای ارزیابی وضعیت ترانسفورماتورهای قدرت پیری در خدمات عمومی
ویژگی های محصول
- ثبات و قابلیت اطمینان بالا با ولتاژ و خروجی فرکانس پایدار، طراحی سازگاری الکترومغناطیسی معقول، سیستم های حفاظت جامع و ظرفیت بیش از حد قوی
- عملکرد قوی تنظیم خودکار با اسکن خودکار از 30 هرتز تا 300 هرتز، نمایش منحنی های اسکن و قفل دقیق فرکانس های رزونانس با وضوح 0.01 هرتز
- حالت های آزمایشی متعدد از جمله تنظیم خودکار + تنظیم ولتاژ دستی، تنظیم خودکار + تنظیم ولتاژ خودکار و تنظیم دستی + تنظیم ولتاژ دستی
- رابط کاربری دوستانه با تنظیم پارامترها، کنترل آزمایش و نمایش نتایج در یک صفحه نمایش، با قابلیت های زمان بندی خودکار، شاخص های عملیات و ذخیره سازی داده
- عملکردهای حفاظت جامع از جمله حفاظت از موقعیت صفر، حفاظت از ولتاژ بیش از حد، حفاظت از جریان بیش از حد و حفاظت از فلش اوور
پارامترهای محصول
| ولتاژ ورودی نامی | 380V ± 10٪ (سه فاز) ، 50Hz یا 60Hz |
|---|---|
| ظرفیت تولید نامی | 300kVA |
| حداکثر ولتاژ خروجی | 300kV |
| حداکثر جریان خروجی | 1یک قطعه |
| محدوده تنظیم فرکانس | 30Hz تا 300Hz |
| سطح عایق بندی | کمتر از 1.1 بار و نگه داشتن 1 دقیقه، طبیعی |
| زمان اجرا مجاز (سائیکل کار) | 60دقيقه به طور مداوم در حال اجراست، 120دقيقه در حال خاموشي |
| فاکتور کیفیت برای خود سیستم | Q ≥ 50 (در F=30Hz) |
| دقت اندازه گیری سیستم | درجه ۱.۰ |
محصولات توصیه شده
