Tüm ürünler
-
Küresel Güç Çözümleri MühendisiSabit kalite, zamanında teslimat, güvenilir uzun vadeli ortak. -
Gulf Elektrik MühendisliğiProfesyonel teknoloji ve mükemmel satış sonrası hizmet. -
Uluslararası Enerji AraştırmalarıÖzel çözüm projemizin gereksinimlerini kusursuz bir şekilde karşılıyor. -
Güney Amerika Elektrik Enerjisi PProfesyonel ekip, iyi iletişim ve istikrarlı tedarik.
LCD Ekranlı ve 100μA~8mA Aralığına Sahip Hassas Kaçak Akım Dedektörü
Ürün ayrıntıları
| Menşe Yeri | Hubei, Çin | Güç | Elektronik |
|---|---|---|---|
| Garanti | 2 yıl | Tam kaçak akım ölçüm aralığı | 100uA ~ 8mA, özelleştirilebilir (0-20mA) |
| Kesinlik | ± (okuma * %5 + 5 kelime) | Güç Tüketimi | 4W |
| Açı ölçüm aralığı | 0 ° ~ 90 ° | özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım Yeniden Yapılanması |
| Vurgulamak | Yüksek hassasiyetli Sızıntı Akım Detektörü,100uA ~ 8mA Sızıntı Değiştiricisi Denetleyicisi,Büyük ekranlı LCD Resistif Sızıntı Akım Detektörü |
||
Ürün Açıklaması
Kaçak Anahtarı Test Cihazı Akım Kaçak Dedektörü
Çeşitli uygulamalarda elektrik kaçak akımlarının hassas ölçümü ve analizi için tasarlanmış profesyonel paratoner dirençli kaçak akım dedektörü.
Teknik Özellikler
| Parametre | Şartname |
|---|---|
| Referans Gerilim Giriş Aralığı (Tepe) | 10V ~ 200V, özelleştirilebilir (0-250V) |
| Tam Kaçak Akım Ölçüm Aralığı (Tepe) | 100μA ~ 8mA, özelleştirilebilir (0-20mA) |
| Direnç Akımı Ölçüm Aralığı (Tepe) | 100μA ~ 8mA, özelleştirilebilir (0-20mA) |
| Kapasitif Akım Ölçüm Aralığı (Tepe) | 100μA ~ 8mA, özelleştirilebilir (0-20mA) |
| Açı Ölçüm Aralığı | 0°~90° |
| Güç Tüketimi | 4W |
| Sistem Ölçüm Doğruluğu | ± (okuma * %5 + 5 hane) (harmonik akım ≤ 2mA) |
| AC Güç Kaynağı | AC220V ±%10, 50Hz ±%1 |
Temel Özellikler ve Özellikler
- Kolay kullanım için tam İngilizce menü işlemine sahip geniş ekran LCD ekran
- Güvenilir veriler için gelişmiş Fourier harmonik analiz teknolojisine sahip yüksek hassasiyetli örnekleme işleme devresi
- Doğrudan voltaj ve akım sinyali toplama için benzersiz yüksek hızlı manyetik izolasyonlu dijital sensör
- Kenar fazı düzeltme işlevine sahip dirençli akım temel tepe çıkışı
- Yerleşik takvim saati, mikro yazıcı ve veri depolama özellikleri
Ürün Görselleri
Önerilen Ürünler
