Tüm ürünler
-
Küresel Güç Çözümleri MühendisiSabit kalite, zamanında teslimat, güvenilir uzun vadeli ortak. -
Gulf Elektrik MühendisliğiProfesyonel teknoloji ve mükemmel satış sonrası hizmet. -
Uluslararası Enerji AraştırmalarıÖzel çözüm projemizin gereksinimlerini kusursuz bir şekilde karşılıyor. -
Güney Amerika Elektrik Enerjisi PProfesyonel ekip, iyi iletişim ve istikrarlı tedarik.
IP65 Koruma Anti Interferans Tasarımı ile Yüksek Hassaslıklı Dielektrik Kayıp Testi
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220V Elektrik Ekipmanları |
| Doğruluk Sınıfı: | Yüksek Doğruluk |
Petrol Yüzey Gerginliği Ölçücüsü Platin Döngüsüyle Yüzey Gerginliği Ölçüm Aracı
| Ölçüm Aralığı: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | %0,5 |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
6 Fazlı röle test kiti % 0.2 doğruluk ve ikincil enjeksiyon için 600VA güç
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| Koruma Sınıfı: | IP55 |
El taşınabilir parametre ölçüm cihazı kısmi boşaltma denetleyicisi IP55
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220V |
| Garanti: | 2 yıl |
IP55 Digital Cable Partial Discharge Test Equipment For Electronic Power Testing
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220V |
| Koruma Sınıfı: | IP55 |
Trafo Yükte Kademe Değiştirici Parametre Test Cihazı Kademe Konumu Geçiş Süresi Analiz Cihazı
| Ölçüm Aralığı: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | %0,5 |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Otomatik yalıtım yağ asitlik testi yüksek hassasiyetli IP65 Petrol ürünleri için
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Güç: | Elektronik |
| özelleştirilmiş destek: | OEM |
27-5250 Centipoise boya viskozity tester yüksek hassasiyetli LCD ekranla kaplamalar için
| tip: | HANTEK Osiloskop |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| özelleştirilmiş destek: | OEM |
Güç Ekipmanları İçin 300kV Serisi Rezonans AC Hipot Test Cihazı Otomatik Ayarlama
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | Yüksek Doğruluk |
| Koruma Sınıfı: | IP65 |
Elektrikçiler Transformör için taşınabilir yalıtım direnci ölçer yüksek voltaj
| Ölçüm Aralığı: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | (%5~%10)±10V |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
