Tüm ürünler
-
Küresel Güç Çözümleri MühendisiSabit kalite, zamanında teslimat, güvenilir uzun vadeli ortak. -
Gulf Elektrik MühendisliğiProfesyonel teknoloji ve mükemmel satış sonrası hizmet. -
Uluslararası Enerji AraştırmalarıÖzel çözüm projemizin gereksinimlerini kusursuz bir şekilde karşılıyor. -
Güney Amerika Elektrik Enerjisi PProfesyonel ekip, iyi iletişim ve istikrarlı tedarik.
10mA yalıtım direnci ölçer, 500kV Anti-Interferans ile 0.01MΩ ~ 1999GΩ
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220V |
| Doğruluk Sınıfı: | Yüksek Doğruluk |
Dual-Channel High-Speed Sampling Transformer Winding Deformation Tester with 0.05 Level PT Error Accuracy and 16 Bit A/D Sampling
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Koruma Sınıfı: | IP65 |
| özelleştirilmiş destek: | OEM |
Digital Three Phase Shifter with 0~360° Range and 3×300VA Output
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | Standart Doğruluk |
| Koruma Sınıfı: | Standart |
Akıllı DC Yüksek Voltaj Test Seti, Yerel Alt Voltaj ve Sızıntı Akım Testine Dayanmak için Yüksek Hassasiyetli DC Hipot Tester
| Ölçüm Aralığı: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | %0,5 |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Taşınabilir Transformör Yağı Test İzolasyon Yağı Kromatografi Yağ Dağıtılan Gaz Analizörü
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | Yüksek Doğruluk |
| Koruma Sınıfı: | IP65 |
IP55 Lightning Arrester Counter Tester with High Accuracy & 2-Year Warranty
| Ölçüm Aralığı: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | %0,5 |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
7 inç Dokunmatik Ekranlı, 3 Fazlı Güç ve 2 Yıl Garantili Transformatör Oranı Test Cihazı
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| Güç: | Elektronik |
| Güç Kaynağı: | AC220V %10 50HZ |
Dijital Ekranlı, PID Sıcaklık Kontrollü ve ASTM D892 Uyumlu Otomatik Yağlama Yağı Köpüğü Karakteristik Test Cihazı
| Ölçüm Aralığı: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | %0,5 |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
High Sensitivity Partial Discharge Tester, 40MHz-8.0GHz Wide Frequency for HV Insulation Testing
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | Yüksek Doğruluk |
| Gerilim: | 220V |
2M Kayıt Uzunluğu ve 6'da 1 İşlevleri ile 70MHz El Asiloskopu
| tip: | HANTEK Osiloskop |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| özelleştirilmiş destek: | OEM |
