Tüm ürünler
-
Küresel Güç Çözümleri MühendisiSabit kalite, zamanında teslimat, güvenilir uzun vadeli ortak. -
Gulf Elektrik MühendisliğiProfesyonel teknoloji ve mükemmel satış sonrası hizmet. -
Uluslararası Enerji AraştırmalarıÖzel çözüm projemizin gereksinimlerini kusursuz bir şekilde karşılıyor. -
Güney Amerika Elektrik Enerjisi PProfesyonel ekip, iyi iletişim ve istikrarlı tedarik.
Yüksek Hızlı Toplama Taşınabilir Dalga Kaydedici, Parafudr Testi için IP55 Elektrik Dalga Formu Veri Kaydedici
Ürün ayrıntıları
| tip | Test Makinesi | Gerilim | Diğer |
|---|---|---|---|
| Doğruluk Sınıfı | Yüksek Doğruluk | Koruma Sınıfı | IP55 |
| özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım Yeniden Yapılanması | Makine kutusu | Taşınabilir endüstriyel kontrol kutusu |
| İşletim Sistemi | Gömülü WES7 | Menşe Yeri | Hubei, Çin |
| Klavye, fare | 88 tuşlu klavye, dokunmatik yüzey | Arayüz | 1 LAN bağlantı noktası, 2 USB |
| Ambalaj | Ahşap karton | Boyut | 407*307*150(mm) |
| Garanti | 2 yıl | ||
| Vurgulamak | Yüksek Hızlı Alım Taşınabilir Dalga Kaydedici,IP55 Koruma Elektrik Dalga Formu Veri Kaydedici,Dahili WES7 Artış Tutuklayıcı Testi |
||
Ürün Açıklaması
Taşınabilir Dalga Kaydedici Elektrikli Dalga Forması Yüksek Hızlı Alım Veri Kaydedici
Endüstriyel uygulamalarda elektrik dalga biçimi izleme, hata kaydı ve güç kalitesi analizi için tasarlanmış kapsamlı taşınabilir veri edinme sistemi.
Teknik özellikler
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Makine Kutusu | Taşınabilir endüstriyel kontrol kağıdı |
| İşletim Sistemi | Gömülü WES7 |
| Görüntüle | 15.6 inçlik LCD ekran, çözünürlük: 1366*768 |
| Depolama | 120 GB SSD |
| Arayüz | 1 LAN portu, 2 USB portu |
| Klavye, Fare | 88 tuşlu klavye, dokunmatik panel |
| Güç kaynağı | AC85-260V 50Hz±0.5Hz, DC110-370V |
| Makine Kutusu Boyutu (L*W*H) | 407*307*150 (mm) |
| Ağırlık | 10kg |
Ana fonksiyonlar ve özellikler
- Hata kaydedici:Bağlı ekipman parametrelerini izler ve hata koşulları sırasında hata veri analizi ile veri kaydı yapar
- Gerçek zamanlı izleme:Analog ve anahtar miktarlarının gerçek zamanlı izlenmesini ve görüntülenmesini sağlar
- Hesaplama yeteneği:Aktif güç, reaktif güç, frekans, pozitif dizi, negatif dizi, sıfır dizi, vektör toplamı (fark), faz açısı hesaplar ve gerçek zamanlı olarak üretilen hesaplamaları görüntüler
- Jeneratör testi:Yüksüz testler, kısa devre testleri, yüksüz ve yüklü ana uyarılma testleri, uyarılma testleri, sıfır başlangıç güçlendirme testleri dahil olmak üzere kapsamlı jeneratör özellikleri testlerini gerçekleştirir.De-excitation testleri% 10 aşama testleri ve eşzamanlı testler
- Çeşitli Uygulamalar:Elektrik sistemlerindeki kritik ekipmanların çevrimiçi izlenmesi, endüstriyel ekipmanlar için taşınabilir hata analizi ve diğer sistemlere gerçek zamanlı veri sağlayan bir veri kaynağı olarak uygundur
Ürün Resimleri
Önerilen Ürünler
