Alle producten
-
Hipotmeetapparaat
-
Transformatortester
-
testkit voor secundaire injectie-relais
-
Schakelbreker-analysator
-
SF6 gasanalysator
-
de analysator van de machtskwaliteit
-
batterijmeetapparaat
-
Weerstandsmeetapparaat
-
Kabelfoutzoeker
-
Draadloze fase-detector
-
de kaliberbepalingsmateriaal van de energiemeter
-
CT PT-meter
-
Tester voor overspanningsbeheersing
-
Global Power Solution EngineerStabiele kwaliteit, tijdige levering, betrouwbare langetermijnpartner. -
Gulf Electrical Engineering SeProfessionele technologie en perfecte after-sales service. -
Internationaal Energieonderzoek LDe op maat gemaakte oplossing voldoet perfect aan de eisen van ons project. -
Zuid-Amerika Electric Power PProfessioneel team, goede communicatie en stabiel aanbod.
Digitale transformer ratio tester Spanningsverlenging Transformer draait ratio test set
Productdetails
| Meetbereik | 0 Ω ~ 2000 Ω | Nauwkeurigheidsklasse | 0,5% |
|---|---|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | 0 °C tot 40 °C | Tijdresolutie | 1S |
| Huidige resolutie | 1μΩ | Plaats van herkomst | China |
| Oplossing | 1μΩ | Meetnauwkeurigheid | 0,5% |
| Meetbereik | 1-1999μΩ | Werkende voeding | AC220V ± 10%, 50 Hz ± 1 Hz |
| Gewicht | 12 kg | Weergavemodus | LCD-scherm met drie en een half cijfers |
| Volume | 380*350*260mm | Weergavetype | LCD-scherm |
| Testend voltage | 2,5 kV, 5 kV | Huidige resolutie | 5MA |
| Isolatieweerstand | > 500 kΩ | Afmetingen | 285 mm x 247 mm x 120 mm |
| Markeren | Digitale transformer ratio tester,2.5 kV transformer ratio tester,5 kV automatische transformator tester |
||
Productomschrijving
Digitale transformatorverhoudingsmeter Spanningsuitbreidingstransformator Draait verhoudingstestset met softwareachtergrond
Productoverzicht
Geavanceerde digitale transformatorverhoudingsmeter ontworpen voor het nauwkeurig testen van de verhoudingen van transformatoromwentelingen met geïntegreerde softwaremogelijkheden voor uitgebreide analyse en gegevensbeheer.
Technische specificaties
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Plaats van herkomst | China |
| Meetbereik | 0-2000Ω |
| Spanning testen | 2,5 kV, 5 kV |
| Isolatieweerstand | >500kΩ |
| Huidige resolutie | 5mA |
| Weergavetype | LCD-scherm |
| Bedrijfstemperatuur | 0 ℃ tot 40 ℃ |
| Afmetingen | 285 mm * 247 mm * 120 mm |
Productafbeeldingen
Geadviseerde Producten
