Alle producten
-
Hipotmeetapparaat
-
Transformatortester
-
testkit voor secundaire injectie-relais
-
Schakelbreker-analysator
-
SF6 gasanalysator
-
de analysator van de machtskwaliteit
-
batterijmeetapparaat
-
Weerstandsmeetapparaat
-
Kabelfoutzoeker
-
Draadloze fase-detector
-
de kaliberbepalingsmateriaal van de energiemeter
-
CT PT-meter
-
Tester voor overspanningsbeheersing
-
Global Power Solution EngineerStabiele kwaliteit, tijdige levering, betrouwbare langetermijnpartner. -
Gulf Electrical Engineering SeProfessionele technologie en perfecte after-sales service. -
Internationaal Energieonderzoek LDe op maat gemaakte oplossing voldoet perfect aan de eisen van ons project. -
Zuid-Amerika Electric Power PProfessioneel team, goede communicatie en stabiel aanbod.
Three Phase Handheld Digital Phase Meter For Voltage Current Power Frequency Measurement
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| ondersteuning op maat: | OEM, ODM, OBM |
| Sollicitatie: | Electrics |
Compact SF6 Gas Recovery Vacuum Machine With Bottle Filling For Test Machine Device
| type: | Testmachine |
|---|---|
| Spanning: | 220 V elektrische apparatuur, 110 V |
| Plaats van herkomst: | Hebei, China |
High Accuracy Online Analyzer With Siren Alarm Handheld Refrigerant Infrared Leak Detector
| type: | Gasdetector |
|---|---|
| Spanning: | DC3V |
| ondersteuning op maat: | OEM, ODM, OBM, software-reengineering |
Automatic Capacitance Bridge Test Set Power Capacitor Inductance Tester IP55
| type: | Testmachine |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | Hoge nauwkeurigheid |
| Beschermingsklasse: | IP55 |
Op maat gemaakte met vloeistof gevulde SF6-drukmeter-relaiscalibrator
| Materiaal: | PVC |
|---|---|
| Maat: | Nul |
| huidig: | 30 uur |
Multi Functional SF6 And Oxygen Gas Detector For High Voltage Substation
| typer: | SF6 Lekdetector |
|---|---|
| Doelgas: | waterstofsulfide |
| ondersteuning op maat: | OEM, ODM, OBM, software-reengineering |
Hoge nauwkeurigheid SF6 gasanalysator dichtheidsrelaiskalibrator voor dichtheidsmeting
| type: | Apparatuur testen |
|---|---|
| Spanning: | 220V elektrische apparatuur |
| Beschermingsklasse: | IP55 |
Three Phase Standard Power Source With Touch Screen Multi Protection Functions
| Plaats van herkomst: | China |
|---|---|
| Uitgangsspanning: | 10 tot en met 450 V |
| Frequentieoutput: | 45-65Hz |
P860 Zuurstof-stikstofanalysator voor de industrie Hoge precisie Lijnstikstofanalysator
| type: | Gasanalysator |
|---|---|
| Stroom: | Pneumatisch |
| Modelnummer: | P860 |
1
