Alle producten
-
Hipotmeetapparaat
-
Transformatortester
-
testkit voor secundaire injectie-relais
-
Schakelbreker-analysator
-
SF6 gasanalysator
-
de analysator van de machtskwaliteit
-
batterijmeetapparaat
-
Weerstandsmeetapparaat
-
Kabelfoutzoeker
-
Draadloze fase-detector
-
de kaliberbepalingsmateriaal van de energiemeter
-
CT PT-meter
-
Tester voor overspanningsbeheersing
-
Global Power Solution EngineerStabiele kwaliteit, tijdige levering, betrouwbare langetermijnpartner. -
Gulf Electrical Engineering SeProfessionele technologie en perfecte after-sales service. -
Internationaal Energieonderzoek LDe op maat gemaakte oplossing voldoet perfect aan de eisen van ons project. -
Zuid-Amerika Electric Power PProfessioneel team, goede communicatie en stabiel aanbod.
zoekwoorden [ single phase transformer ] bij elkaar passen 18 producten.
Single Phase Transformer Low Voltage Impedance Voltage Analyzer Transformer Short Circuit
| Meetbereik: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | Hoge nauwkeurigheid |
| Bedrijfstemperatuur: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Driefasige transformator TTR-meter, multifunctioneel met hoge nauwkeurigheid voor test van de stroomkwaliteit
| type: | Impact testmachine |
|---|---|
| Spanning: | Ander |
| Beschermingsklasse: | IP55 |
Single Phase Portable Transformer DC Winding Resistance Tester For Cable
| type: | Testinstrumenten |
|---|---|
| Spanning: | 50V |
| Sollicitatie: | Het elektro testen |
Hoge precisie draagbare eenfasige TTR-tester voor transformator-draaiverhoudingstest
| type: | Testmachine |
|---|---|
| Beschermingsklasse: | IP65 |
| Nauwkeurigheidsklasse: | Hoge nauwkeurigheid |
3 Fase Relay Protective Tester Secundaire Injection Relay Test Kit
| Efficiëntie: | 95% |
|---|---|
| Ingangsspanning: | 220V |
| Certificeringen: | CE, RoHS |
Digital Three Phase Shifter with 0~360° Range and 3×300VA Output
| type: | Testmachine |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | Standaard nauwkeurigheid |
| Beschermingsklasse: | Standaard |
6 Fase Relay Test Kit met 0,2% nauwkeurigheid en 600VA vermogen voor secundaire injectie
| type: | Testmachine |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Beschermingsklasse: | IP55 |
Handheld Power Quality & Energy Analyzer for 3-Phase Systems, Harmonics, Power Factor & Load Analysis
| ondersteuning op maat: | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| type: | Motor diagnostische analysator |
| Sollicitatie: | VERMOGEN testen |
0-300kV SF6 Insulated High Voltage Test Transformer For Substation Maintenance
| type: | TBD |
|---|---|
| Spanning: | Ander |
| ondersteuning op maat: | OEM, ODM, OBM, software-reengineering |
Handheld hoog nauwkeurige fase voltmeter met digitale klem voor op-locatie vermogen testen
| type: | Testmachine |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | Hoge nauwkeurigheid |
| Spanning: | 220V elektrische apparatuur |

