Alle producten
-
Hipotmeetapparaat
-
Transformatortester
-
testkit voor secundaire injectie-relais
-
Schakelbreker-analysator
-
SF6 gasanalysator
-
de analysator van de machtskwaliteit
-
batterijmeetapparaat
-
Weerstandsmeetapparaat
-
Kabelfoutzoeker
-
Draadloze fase-detector
-
de kaliberbepalingsmateriaal van de energiemeter
-
CT PT-meter
-
Tester voor overspanningsbeheersing
-
Global Power Solution EngineerStabiele kwaliteit, tijdige levering, betrouwbare langetermijnpartner. -
Gulf Electrical Engineering SeProfessionele technologie en perfecte after-sales service. -
Internationaal Energieonderzoek LDe op maat gemaakte oplossing voldoet perfect aan de eisen van ons project. -
Zuid-Amerika Electric Power PProfessioneel team, goede communicatie en stabiel aanbod.
Single Phase Portable Transformer DC Winding Resistance Tester For Cable
| type: | Testinstrumenten |
|---|---|
| Spanning: | 50V |
| Sollicitatie: | Het elektro testen |
Multifunctionele condensatorbank reactor tester met LCR-stroomfrequentie
| type: | Testmachine |
|---|---|
| Spanning: | 220V elektrische apparatuur |
| Garantie: | 2 jaar |
Draagbare transformator met windweerstand met batterij aangedreven DC micro ohmmeter
| Meetbereik: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | 0,5% |
| Bedrijfstemperatuur: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
0.5% Accuracy Portable Loop Resistance Tester With Strong Anti Interference
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| ondersteuning op maat: | OEM, ODM |
| type: | Testmachine |
Handtransformator Digitale wikkelweerstandsmeter Draagbare weerstandstester
| Meetbereik: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | Standaard nauwkeurigheid |
| Bedrijfstemperatuur: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Transformer Winding DC Resistance Tester High Voltage Testing Equipment Megameter
| Meetbereik: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | 0,5% |
| Bedrijfstemperatuur: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
10A Transformator DC-weerstandstester Wikkelweerstandstest Meetinstrument Draagbaar
| Meetbereik: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | 0,5% |
| Bedrijfstemperatuur: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
High Precision IP55 DC Winding Resistance Tester For Transformer Testing
| type: | DC-weerstandstester |
|---|---|
| Spanning: | 220 V |
| Sollicitatie: | Het elektro testen |
Portable Loop Resistance Tester 0.5% High Accuracy With Anti Interference For HV Switches
| Meetbereik: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | 0,5% |
| Bedrijfstemperatuur: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Contact Kit voor weerstandsmeting Geleidende lus Hoge precisie voor industriële elektriciteit
| type: | Testmachine |
|---|---|
| Spanning: | 220 V |
| Nauwkeurigheidsklasse: | Hoge nauwkeurigheid |
