Όλα τα Προϊόντα
-
Ελεγκτής Hipot
-
Δοκιμαστής μετασχηματιστή
-
Τεστ δοκιμής δευτερογενούς αναμεταδότης ένεσης
-
Αναλυτής διακόπτη κυκλώματος
-
SF6 συσκευή ανάλυσης αερίου
-
ποιοτική συσκευή ανάλυσης δύναμης
-
ελεγκτής μπαταριών
-
Ελεγκτής αντίστασης
-
Εντοπιστής σφαλμάτων καλωδίου
-
Ασύρματος ανιχνευτής φάσης
-
εξοπλισμός βαθμολόγησης ενεργειακών μετρητών
-
CT PT μέτρο
-
Δοκιμαστής συσπείρωσης
-
Μηχανικός παγκόσμιων ενεργειακών λύσεωνΣταθερή ποιότητα, έγκαιρη παράδοση, αξιόπιστος μακροπρόθεσμος συνεργάτης. -
Ηλεκτρολόγος του ΚόλπουΕπαγγελματική τεχνολογία και τέλεια εξυπηρέτηση μετά την πώληση. -
Διεθνής Έρευνα ΕνέργειαςΗ προσαρμοσμένη λύση ανταποκρίνεται τέλεια στις απαιτήσεις του έργου μας. -
Ηλεκτρική Ισχύς Νότιας Αμερικής ΠΕπαγγελματική ομάδα, καλή επικοινωνία και σταθερή προσφορά.
Multi Functional SF6 And Oxygen Gas Detector For High Voltage Substation
Λεπτομέρειες
| typer | SF6 Leak Detecto | Αέριο στόχος | υδρόθειο |
|---|---|---|---|
| προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM, Software Reengineering | Παρακολούθηση αερίου | αέριο εξαφθοριούχο θείο |
| Επαναλαμβανόμενη απόδοση | 1% | Χρόνος αποθεραπείας | < 3 δεύτερα |
| Εγγύηση | 1 Έτος | Εύρος μέτρησης | 0-12000 ppm |
| Ακρίβεια | ± (1,5%+5d) | Τόπος καταγωγής | Hubei, Κίνα |
| Ταχύτητα εξαγωγής αντλίας αέρα | ≥ 800ml/min | ||
| Επισημαίνω | Multi Functional oxygen gas detector,High Voltage Substation oxygen gas detector,sf6 gas analyser |
||
Περιγραφή προϊόντων
Multi-functional SF6 and Oxygen Gas Detector for High Voltage Substation
Advanced multi-functional gas detection system designed specifically for monitoring SF6 and oxygen levels in high voltage substation environments, ensuring safety and compliance.
Technical Specifications
| Measurement Method | NDIR single beam dual wavelength infrared measurement technology |
| Monitoring Gas | Sulfur hexafluoride gas |
| Measurement Range | 0-12000ppm |
| Resolution | 1ppm |
| Accuracy | ± (1.5%+5d) |
| Repetitive Performance | 1% |
| Air Pump Extraction Speed | ≥ 800ml/min |
| Continuous Working Time | ≥ 5 hours |
| Instrument Start-up Preheating Time | ≤ 10 seconds |
| Corresponding Time | < 3 seconds |
| Recovery Time | < 3 seconds |
| Charging Adapter Specifications | DC5V/1A |
| Surge (Impact) Immunity | ± 1.2kV |
| Environmental Temperature | -20 ℃~+50 ℃ |
| Environmental Humidity | Relative humidity of 5-95% (non condensing) |
| Atmospheric Pressure | 50kPa~110kPa |
| Protection Level | IP33, double insulation, CAT II standard |
| External Dimensions | Length 250mm * Width 70mm * Height 160mm |
| Host Weight | 1KG |
Συνιστώμενα προϊόντα
