همه محصولات
-
مهندس راه حل قدرت جهانیکیفیت پایدار، تحویل به موقع، شریک طولانی مدت قابل اعتماد. -
مهندسی برق خلیجتکنولوژی حرفه ای و خدمات کامل پس از فروش -
تحقیقات بین المللی انرژیراه حل سفارشی به طور کامل نیازهای پروژه ما را برآورده می کند. -
برق جنوب آمریکای جنوبیتيم حرفه اي، ارتباطات خوب و عرضه اي پايدار
High Accuracy 6-Phase Relay Protection Tester, 400VA for Secondary Injection
جزئیات محصول
| محدوده اندازه گیری | 0 Ω ~ 2000 Ω | تست ولتاژ | 10 کیلو ولت |
|---|---|---|---|
| وضوح زمان | 10 میلی ثانیه | کلاس دقت | 0.5 |
| محل منبع | هوبی، چین | وضوح فعلی | 100 میلی آمپر |
| دمای عملیاتی | 0 درجه سانتی گراد ~ 40 درجه سانتی گراد | محدوده فعلی | 0 - ± 10 A / فاز |
| نوع نمایشگر | نمایشگر LCD | محدوده سرعت | 0.1 متر/ ثانیه |
| ابعاد | 320mm*270mm*150mm | دقت اندازه گیری | 1 دقیقه |
| ترمینال ورودی سوئیچینگ | 8 جفت | خروجی موازی سه فاز | 0-120A |
| توان خروجی ولتاژ فاز/ولتاژ خط | 70va/90va | ||
| برجسته کردن | High Accuracy Relay Protection Tester,6-Phase Output Secondary Current Injection Tester,400VA Output Power Microcomputer Relay Tester |
||
توضیحات محصول
High Accuracy Microcomputer Relay Protection Tester
High Precision 6-Phase Relay Test Kit with Secondary Current Injection Six-Phase Technology
Product Features and Functions
- Current source: AC/DC voltage source, AC/DC current source
- Parallel Output: Three-phase parallel output (effective value): 0-90A
- Maximum Output Power Per Phase: 400 VA
- Frequency Range: 0 ~ 1000 Hz with 0.01 Hz accuracy
- Switch Input Terminal: 8 pairs
- Harmonic Number: Comprehensive harmonic analysis capability
- Phase Control: 0 ~360° with 0.1° accuracy
- DC Current Output: 0 ~ ± 10 A / phase, accuracy: 0.2 % ± 5 mA
- Dimensions: 410 mm * 190 mm * 420 mm
- Time Range: 1ms - 9999s
- Measurement Accuracy: 1ms
- Packing Weight: 22.5 kg
Technical Specifications
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Output Voltages | 110V (1A) - 220V (0.6A) |
| Power Supply | AC220V±10% |
| Current Source | AC/DC voltage source, AC/DC current source |
| Power Supply Frequency | AC220V±10% 50Hz |
| Maximum Output Power Per Phase | 420VA |
| DC Current Output | 0- ± 10A/phase, accuracy: 0.5% ± 5mA |
| Line Voltage Output (Effective Value) | 0-240V |
| Three-Phase Parallel Output | 0-90A |
| Switching Input Terminal | 8 pairs |
| Time Range | 1ms - 9999s |
| Measurement Accuracy | 1ms |
Product Application Images
محصولات توصیه شده
