همه محصولات
-
مهندس راه حل قدرت جهانیکیفیت پایدار، تحویل به موقع، شریک طولانی مدت قابل اعتماد. -
مهندسی برق خلیجتکنولوژی حرفه ای و خدمات کامل پس از فروش -
تحقیقات بین المللی انرژیراه حل سفارشی به طور کامل نیازهای پروژه ما را برآورده می کند. -
برق جنوب آمریکای جنوبیتيم حرفه اي، ارتباطات خوب و عرضه اي پايدار
تست کننده حفاظت از رله های چند منظوره میکرو کامپیوتری با 8 ورودی دیجیتال، 4 خروجی و خروجی ولتاژ/جریان سه فاز
جزئیات محصول
| ولتاژ | دیگر | گارانتی | 2 سال |
|---|---|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM | محل مبدا | هبی، چین |
| خروجی جریان تک فاز (RMS) | 0 -- 30A / فاز، دقت: 0.2٪ ± 5mA | حداکثر توان خروجی در هر فاز | 300 VA |
| عدد هارمونیک | 0--360 دقت 0.1 درجه است | خروجی موازی سه فاز (RMS) | 0 - 90A / خروجی موازی سه فاز |
| محدوده فرکانس | 0 - 1000 هرتز، دقت 0.001 هرتز | خروجی جریان DC | 0--±10A / فاز، دقت: 0.5% ± 5mA |
| برجسته کردن | تستر رله حفاظتی خروجی 3 فاز,رله تزریق جریان ثانویه با محدوده جریان 0-90A,مجموعه تست رله 2 سال گارانتی |
||
توضیحات محصول
تستر رله حفاظتی 3 فاز با تزریق جریان ثانویه
تستر رله حفاظتی 3 فاز حرفه ای برای تست تزریق جریان ثانویه با پوشش ضمانت جامع 2 ساله طراحی شده است.
مشخصات منبع جریان AC
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| خروجی جریان تک فاز (RMS) | 0-30A/فاز، دقت: 0.2% ± 5mA |
| خروجی موازی سه فاز (RMS) | خروجی موازی 0-90A/سه فاز |
| جریان کاری مجاز بلند مدت | 9.9A (مقدار موثر) |
| حداکثر توان خروجی در هر فاز | 300 VA |
| برق جریان موازی سه فاز | 800VA |
| حداکثر مدت زمان جریان موازی سه گانه | 5 ثانیه |
| محدوده فرکانس | 0-1000 هرتز، دقت: 0.001 هرتز |
| عدد هارمونیک | سفارش 2-20 |
| کنترل فاز | 0-360 درجه، دقت: 0.1 درجه |
منبع جریان DC
خروجی جریان DC: 0–±10A/فاز، دقت: 0.5% ± 5mA
مشخصات منبع ولتاژ AC
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| خروجی ولتاژ تک فاز (RMS) | 0-120V/فاز، دقت: 0.2% ± 5mV |
| خروجی ولتاژ خط (RMS) | 0-240 ولت |
| توان خروجی ولتاژ فاز/خط | 75VA/100VA |
| محدوده فرکانس | 0-1000 هرتز، دقت: 0.001 هرتز |
| عدد هارمونیک | سفارش 2-20 |
| کنترل فاز | 0-360 درجه، دقت: 0.1 درجه |
منبع ولتاژ DC
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| خروجی ولتاژ تک فاز | 0–±160V، دقت: 0.5% ± 5mV |
| خروجی ولتاژ خط | 0-320 ولت |
| توان خروجی ولتاژ فاز/خط | 90VA/180VA |
تعویض پایانه های ارزش
- پایانه های ورودی سوئیچ: 8 کانال
- تماس با هوا: 1-20 میلی آمپر، 24 ولت، خروجی فعال داخلی
- برگشت پتانسیل: تماس غیرفعال (سیگنال اتصال کوتاه با مقاومت کم) / کنتاکت فعال (0–250 ولت DC)
- پایانه های خروجی سوئیچ: 4 جفت کنتاکت خالی
- ظرفیت وقفه: DC: 0–30V/5A, AC: 0–250V/5A
مشخصات اضافی
- بازه زمانی: 1 میلی ثانیه تا 9999 ثانیه، دقت اندازه گیری: 1 میلی ثانیه
- ابعاد: 335 * 168 * 270 میلی متر
- وزن: تقریباً 12.5 کیلوگرم
- منبع تغذیه: AC220V±10%, 50/60Hz, 10A
مشخصات زمان کار فعلی AC
| جریان کاری | حداکثر مدت زمان |
|---|---|
| < 10A | ≤ 60 دقیقه |
| 10A-20A | ≤ 70 ثانیه |
| 20A-30A | ≤ 15 ثانیه |
| 30A | ≤ 5 ثانیه |
پیکربندی ورودی و خروجی سوئیچ
این دستگاه دارای 8 جفت ترمینال ورودی سوئیچ و 4 جفت ترمینال خروجی سوئیچ می باشد. هر دو سیستم ورودی و خروجی از جداکننده های فوتوالکتریک و رله های 24 ولت DC استفاده می کنند که توسط یک منبع تغذیه مستقل 24 ولت DC تغذیه می شود و ولتاژ 24 ولت DC را بین ترمینال COM و ورودی تامین می کند.
تصاویر محصول
محصولات توصیه شده
