-
Tester hipoteczny
-
Tester transformatora
-
zestaw badawczy drugorzędowego relé wtryskowe
-
Analizator wyłącznika
-
Analizator gazu SF6
-
Analizator jakości mocy
-
Tester baterii
-
Tester odporności
-
Lokalizator uszkodzeń kabli
-
Bezprzewodowy czujnik fazy
-
sprzęt do kalibracji mierników energii
-
Miernik CT PT
-
badany w zakresie zatrzymania napięć
-
Globalny inżynier rozwiązań energetycznychStabilna jakość, terminowa dostawa, wiarygodny partner długoterminowy. -
Gulf Electrical Engineering SeProfesjonalna technologia i doskonała obsługa posprzedażowa. -
Międzynarodowe badania energetyczneDostosowane rozwiązanie doskonale spełnia wymagania naszego projektu. -
Ameryka Południowa Elektryka PProfesjonalny zespół, dobra komunikacja i stabilne dostawy.
Inteligentny licznik oporu pętli elektrycznej, tester oporu kontaktowego dla urządzeń badawczych
| Gwarancja | 2 lata | Moc | 1000 W |
|---|---|---|---|
| typ | Maszyna testująca | Aplikacja | Testy elektryczne |
| Klasa ochrony | IP55 | dostosowane wsparcie | OEM |
| Dokładność | ±(0,5%±2) | Miejsce pochodzenia | Hebei, Chiny |
| Zakres | 0~50mΩ(100A) 0~20mΩ(200A) 0~5mΩ(300A) | Zakres temperatur | 0 ~ 40 ℃ |
| Rozmiar | 350*205*295 | Wilgotność robocza | ≤90% |
| Waga | 9,3 kg | ||
| Podkreślić | 100a - tester naziemny,200a - tester naziemny,100a badany opór |
||
Ten zaawansowany przyrząd wykorzystuje technologię zasilacza impulsowego o wysokiej częstotliwości i dużej mocy, stałoprądowego, aby dokładnie zmierzyć rezystancję styku w mikroomach. Zaprojektowany do kompleksowych zastosowań testowych, jest szeroko stosowany do pomiaru rezystancji styków, rezystancji pętli i rezystancji styków kabli, przewodów i spoin w różnych przełącznikach i urządzeniach elektrycznych.
Dzięki precyzyjnym danym pomiarowym i stabilnej wydajności tester ten spełnia rygorystyczne wymagania dotyczące konserwacji rozdzielnic wysokiego napięcia na miejscu przez wydziały zasilania i zasilania, a także testowania rezystancji pętli w zakładach produkujących rozdzielnice wysokiego napięcia.
- Wysoki prąd pomiarowy w pełni zgodny z krajowymi normami dotyczącymi badania rezystancji styków
- Wysokie napięcie wyjściowe i szeroki zakres pomiarowy dla wszechstronnych zastosowań
- Prąd testowy pochodzący z precyzyjnego, wysokoprądowego zasilacza stałoprądowego
- Automatyczne działanie eliminuje ręczną regulację, zapewniając szybkie i dokładne testowanie
- Okablowanie z czterema zaciskami skutecznie eliminuje wpływ rezystancji przewodu pomiarowego
- Wyświetlacz LCD o rozdzielczości 65 tys. kolorów i bardzo małych pikselach (rozdzielczość 320 x 240)
- Wbudowany wieczny kalendarz i funkcja pamięci po wyłączeniu zasilania
- Automatycznie przechowuje 1000 zestawów danych testowych do natychmiastowego dostępu
- Wyposażony w mikrodrukarkę, interfejsy RS232 i USB
- Możliwość komunikacji z komputerem i przechowywania danych na dysku flash USB
- Inteligentne zarządzanie energią zapewniające energooszczędną pracę
| Nazwa marki | NACISKAĆ |
| Numer modelu | PS-HZ300 |
| Gwarancja | 2 lata |
| Indywidualne wsparcie | OEM |
| Rodzaj zasilania | Elektroniczny |
| Rezolucja | Wartość minimalna 0,1 μΩ |
| Słowa kluczowe | Tester wyłączników automatycznych |
| Zakres pomiarowy | 0~50mΩ (100A) / 0~20mΩ (200A) / 0~5mΩ (300A) |
| Dokładność | ±(0,5%±2) |
| Temperatura pracy | 0 ~ 40 ℃ |
| Zasilanie | AC220V ± 10% 50 Hz |
| Zużycie energii | 1000 W |
| Waga | 11 kg |
| Wymiary | 350*205*295 (mm) |
