Tüm ürünler
-
Küresel Güç Çözümleri MühendisiSabit kalite, zamanında teslimat, güvenilir uzun vadeli ortak. -
Gulf Elektrik MühendisliğiProfesyonel teknoloji ve mükemmel satış sonrası hizmet. -
Uluslararası Enerji AraştırmalarıÖzel çözüm projemizin gereksinimlerini kusursuz bir şekilde karşılıyor. -
Güney Amerika Elektrik Enerjisi PProfesyonel ekip, iyi iletişim ve istikrarlı tedarik.
anahtar kelimeler [ transformer test kit ] eşleşme 8 Ürünler.
Profesyonel Akım Transformörü Test Kits CT PT Elektrik Gücü Analizörü
| Menşe Yeri: | Hubei, Çin |
|---|---|
| Güç: | Elektronik |
| Model Numarası: | NRFA-H |
6 Fazlı röle test kiti % 0.2 doğruluk ve ikincil enjeksiyon için 600VA güç
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| Koruma Sınıfı: | IP55 |
3 fazlı röle koruyucu test cihazı ikincil enjeksiyon röle test kitleri
| Yeterlik: | %95 |
|---|---|
| Giriş Gerilimi: | 220V |
| Sertifikalar: | CE, RoHS |
Portable Transformer Oil BDV Tester Dielectric Strength Analyzer For Insulating Oil
| Ölçüm Aralığı: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | Yüksek Doğruluk |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Otomatik Yağ Tan Delta Analizörü Kapasitans Deneme Kiti Dielektrik Kayıp Tanjant Ölçümü
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | Standart Doğruluk |
| Başvuru: | Otomatik Test |
IP55 Digital Cable Partial Discharge Test Equipment For Electronic Power Testing
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220V |
| Koruma Sınıfı: | IP55 |
Multifunctional Microcomputer Relay Protection Tester High Fidelity Linear Power Amplifier
| Maks. Alternatif Gerilim: | 5kV |
|---|---|
| Ekran Tipi: | Yalnızca Dijital |
| Çalışma Sıcaklığı: | 0-40°C |
0% 5 doğruluk DC Direniş Denetleyicisi 1-1999μΩ Aralık Otomatik Çalışma ile
| Ölçüm Aralığı: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | %0,5 |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
1

