Tüm ürünler
-
Küresel Güç Çözümleri MühendisiSabit kalite, zamanında teslimat, güvenilir uzun vadeli ortak. -
Gulf Elektrik MühendisliğiProfesyonel teknoloji ve mükemmel satış sonrası hizmet. -
Uluslararası Enerji AraştırmalarıÖzel çözüm projemizin gereksinimlerini kusursuz bir şekilde karşılıyor. -
Güney Amerika Elektrik Enerjisi PProfesyonel ekip, iyi iletişim ve istikrarlı tedarik.
P860 Endüstri İçin Oksijen Azot Analizörü Yüksek Hassasiyetli Çevrimiçi Azot Analizörü
Ürün ayrıntıları
| tip | Gaz analizörü | Güç | Film, Müzik, Haber |
|---|---|---|---|
| Model numarası | P860 | özelleştirilmiş destek | OBM |
| Medya | gaz | Miktar | 1 adet |
| Ortam nemi | <%80 bağıl nem | ||
| Vurgulamak | P860 Oksijen Azot Analizörü,Pnömatik oksijen azot analizatörü,Oksijen azot testi Pnömatik |
||
Ürün Açıklaması
P860 Oksijen ve Azot Analizörü
Endüstriyel uygulamalar için yüksek hassasiyetli çevrimiçi oksijen ve azot analizatörü, gelişmiş teknik özelliklerle güvenilir gaz analizi sağlar.
Teknik özellikler
| Ölçüm aralığı | Temel tip: -60~+20°C. Standart tip: -80~+20°C. Genişletilmiş tip: -100~+20°C. |
| Doğruluk | ±3°C (-80~-60°C) ±2°C (-60~+20°C) |
| Tekrarlanabilirlik | ±0,5°C |
| Sıfır Sürüklenme | ±1% FS/7d |
| Aralık Drift | ±1% FS/7d |
| Yanıt Zamanı | +20°C ve 1 bar basınçta: -60~-20°C Td 5s[10s] |
| Güç kaynağı | 85 ~ 264VA, 50/60Hz |
| Çevre sıcaklığı | 0~45°C |
| Çevre Nemliği | <90% RH |
| Örnek sıcaklığı | 0~50°C |
| Örnek gaz basıncı | Atmosfer koşulları +10% (Gaz çıkışı atmosfer koşulları olmalıdır) |
| Dış kontrol sinyali | 1 set, kontrol sinyali: 9 ~ 28VDC (ihtiyaç duyulmaz) |
| Analog Çıktı | Standart yapılandırma: 4-20mA, 0-20mA ve 0-10V (menü ile ayarlanabilir) |
| İletişim | RS485 (standart) / RS232 (ihtiyaçlı) |
| Alarm çıkışı | 2 set |
| Relay Temas Noktası Kapasitesi | 24VDC, 0.2A |
| Giriş ve Çıkış | 1/4 inç NPT iç iplik, standart 6.5 hortum eklemi |
| Enstrüman Boyutu | W×H×D = 144mm × 144mm × 251mm |
| Kurulum deliği boyutu | L × W = 136 mm × 136 mm |
Önerilen Ürünler
