Tüm ürünler
-
Küresel Güç Çözümleri MühendisiSabit kalite, zamanında teslimat, güvenilir uzun vadeli ortak. -
Gulf Elektrik MühendisliğiProfesyonel teknoloji ve mükemmel satış sonrası hizmet. -
Uluslararası Enerji AraştırmalarıÖzel çözüm projemizin gereksinimlerini kusursuz bir şekilde karşılıyor. -
Güney Amerika Elektrik Enerjisi PProfesyonel ekip, iyi iletişim ve istikrarlı tedarik.
anahtar kelimeler [ inductance tester ] eşleşme 17 Ürünler.
200W 220V Yüksek Doğruluklı Transformör Kapasitans Endüktans Testörü IP65
| Ölçüm Aralığı: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | Yüksek Doğruluk |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Automatic Capacitance Bridge Test Set Power Capacitor Inductance Tester IP55
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | Yüksek Doğruluk |
| Koruma Sınıfı: | IP55 |
Yüksek hassasiyetle IP65 el kapasitans endüktans testörü
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | Yüksek Doğruluk |
| Koruma Sınıfı: | IP65 |
DSP teknolojisi ve 2 yıllık garanti ile çok frekanslı indüksiyon dayanıklılık voltaj testi
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220 V, 380 V, 110 V |
| Garanti: | 2 yıl |
Otomatik Kapasitans Köprüsü Denetleyicisi, ± ((1% + 5 basamak) Doğruluk, 0 ~ 20,000 kvar Aralık
| Menşe Yeri: | Hubei, Çin |
|---|---|
| Güç: | Elektronik |
| Garanti: | 2 yıl |
0.5% Accuracy Portable Loop Resistance Tester With Strong Anti Interference
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM |
| tip: | Test Makinesi |
Taşınabilir 220V Alt Voltaj Denetleyicisi 0.02 Doğruluklı Çok Frekanslı Çıktıyla
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220V Elektrik Ekipmanları |
| Garanti: | 2 yıl |
High Precision Micro Ohm Meter Grounding Resistance Tester For Proper Ground Network Connectioner
| tip: | HANTEK Osiloskop |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| özelleştirilmiş destek: | OEM |
3 fazlı voltaj 4 devre akım ölçümü ile el kontrolü güç kalitesi test edici
| Ölçüm Aralığı: | 1~500V %0,5 |
|---|---|
| Test gerilimi: | 110V-220V(AC) |
| Boyutlar: | 380mm*260mm*180mm |
IP65 Koruma Anti Interferans Tasarımı ile Yüksek Hassaslıklı Dielektrik Kayıp Testi
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220V Elektrik Ekipmanları |
| Doğruluk Sınıfı: | Yüksek Doğruluk |

