Tüm ürünler
-
Küresel Güç Çözümleri MühendisiSabit kalite, zamanında teslimat, güvenilir uzun vadeli ortak. -
Gulf Elektrik MühendisliğiProfesyonel teknoloji ve mükemmel satış sonrası hizmet. -
Uluslararası Enerji AraştırmalarıÖzel çözüm projemizin gereksinimlerini kusursuz bir şekilde karşılıyor. -
Güney Amerika Elektrik Enerjisi PProfesyonel ekip, iyi iletişim ve istikrarlı tedarik.
0,01 Yüksek Doğruluklu Dijital LCD Ekranlı Taşınabilir SF6 Gaz Analizörü
Ürün ayrıntıları
| tip | Test Makinesi | Gerilim | 380 V, 240 V, 110 V, 220V Elektrik Ekipmanları |
|---|---|---|---|
| Garanti | 2 yıl | özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Koruma Sınıfı | IP66 | Menşe Yeri | Çin |
| Kesinlik | 0,01 | Saflık Ölçüm Aralığı | %0~%100 |
| Saflık Ölçüm Süresi | <2 dakika | Güç Kaynağı | AC 220V, Dahili şarj edilebilir pil |
| Boyut | 250*150*300mm3 | Ağırlık | 5 kg |
| Vurgulamak | Yüksek hassasiyetli 0.01 SF6 gaz analizatörü,Taşınabilir tasarım gaz test makinesi,Laboratuvar Otomatik Test taşınabilir gaz analizatörü |
||
Ürün Açıklaması
Dijital LCD Ekranlı Taşınabilir SF6 Kapsamlı Gaz Analizörü
Dijital LCD ekrana, laboratuvar düzeyinde otomatik test özelliklerine ve 2 yıl garantili kapsamlı gaz ölçüm işlevlerine sahip, yüksek hassasiyetli taşınabilir gaz analizörü.
Temel Özellikler
- Net veri görselleştirmesi için dijital LCD ekran
- Saha test uygulamaları için taşınabilir tasarım
- Yüksek doğrulukla laboratuvar düzeyinde otomatik test
- Kapsamlı SF6 gaz analizi yetenekleri
- 2 yıllık uzatılmış üretici garantisi
- Taşınabilir çalışma için entegre şarj edilebilir pil
Teknik Özellikler
| Parametre | Özellikler |
|---|---|
| Saflık Ölçüm Aralığı | %0 - %100 |
| Saflık Ölçüm Hassasiyeti | ±%0,5 |
| Saflık Ölçüm Süresi | < 2 dakika |
| Çiy Noktası Aralığı | -80°C ile +20°C arası |
| Çiy Noktası Hassasiyeti | ±1°C (-80°C ila -60°C) |
| H2S Ölçüm Aralığı | 0-200ppm |
| H2S Tespit Limiti | ≤0,1ppm |
| SO2 Ölçüm Aralığı | 0-200ppm |
| SO2 Tespit Limiti | ≤0,1ppm |
| HF Ölçüm Aralığı (Opsiyonel) | 0-20 sayfa/dakika |
| HF Algılama Limiti (İsteğe Bağlı) | ≤0,01ppm |
| CO Ölçüm Aralığı (Opsiyonel) | 0-1000ppm |
| CO Algılama Limiti (Opsiyonel) | ≤1ppm |
| Ortam Sıcaklığı | -40°C ile +60°C arası |
| Ortam Nemi | %0-100 bağıl nem |
| Güç Kaynağı | AC 220V, entegre şarj edilebilir pil ile |
| Pil Performansı | Şarj etme: 20 saat; Kullanım: 10+ saat |
| Ağırlık | 5 kg |
| Boyutlar | 250*150*300 mm³ |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ile +80°C arası |
Ürün Görselleri
Önerilen Ürünler
