Όλα τα Προϊόντα
-
Ελεγκτής Hipot
-
Δοκιμαστής μετασχηματιστή
-
Τεστ δοκιμής δευτερογενούς αναμεταδότης ένεσης
-
Αναλυτής διακόπτη κυκλώματος
-
SF6 συσκευή ανάλυσης αερίου
-
ποιοτική συσκευή ανάλυσης δύναμης
-
ελεγκτής μπαταριών
-
Ελεγκτής αντίστασης
-
Εντοπιστής σφαλμάτων καλωδίου
-
Ασύρματος ανιχνευτής φάσης
-
εξοπλισμός βαθμολόγησης ενεργειακών μετρητών
-
CT PT μέτρο
-
Δοκιμαστής συσπείρωσης
-
Μηχανικός παγκόσμιων ενεργειακών λύσεωνΣταθερή ποιότητα, έγκαιρη παράδοση, αξιόπιστος μακροπρόθεσμος συνεργάτης. -
Ηλεκτρολόγος του ΚόλπουΕπαγγελματική τεχνολογία και τέλεια εξυπηρέτηση μετά την πώληση. -
Διεθνής Έρευνα ΕνέργειαςΗ προσαρμοσμένη λύση ανταποκρίνεται τέλεια στις απαιτήσεις του έργου μας. -
Ηλεκτρική Ισχύς Νότιας Αμερικής ΠΕπαγγελματική ομάδα, καλή επικοινωνία και σταθερή προσφορά.
Τριφασικός αναλυτής ποιότητας ισχύος Desktop Τριφασικός αναλυτής αρμονικής ενέργειας Μέτρος
| Εγγύηση: | 3 Χρόνια |
|---|---|
| τύπος: | Εξουσία |
| προσαρμοσμένη υποστήριξη: | OEM, ODM, OBM |
Τροφοδοτικό έκτακτης ανάγκης 1000W εξωτερικού χώρου με έξοδο AC καθαρού ημιτονικού κύματος Διπλές θύρες USB
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Δυναμικό: | Ηλεκτρολογικός Εξοπλισμός 220V |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
2000W παροχή ενέργειας έκτακτης ανάγκης Πολλαπλή τάση DC εξόδους υπερέκταση προστασία χαμηλής τάσης
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Κατηγορία Προστασίας: | IP65 |
| προσαρμοσμένη υποστήριξη: | OBM, ODM, OEM |
Φορητό τροφοδοτικό δοκιμής συχνότητας ισχύος 180W 3000W Μετατροπέας καθαρού ημιτονοειδούς κύματος
| τύπος: | Φορητό τροφοδοτικό δοκιμής συχνότητας ισχύος |
|---|---|
| Δυναμικό: | Ηλεκτρολογικός Εξοπλισμός 220V |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
Π860 Αναλυτής οξυγόνου και αζώτου για τη βιομηχανία Ανάλυση αζώτου υψηλής ακρίβειας σε γραμμή
| τύπος: | Αναλυτής αερίου |
|---|---|
| Εξουσία: | Πνευματικός |
| Αριθμό μοντέλου: | Π860 |
Υψηλής ακρίβειας SF6 αναλυτής αερίου, βαθμομετρητής με αναμεταδότη πυκνότητας για τη μέτρηση πυκνότητας
| τύπος: | Εξοπλισμός δοκιμών |
|---|---|
| Δυναμικό: | Ηλεκτρολογικός Εξοπλισμός 220V |
| Κατηγορία Προστασίας: | IP55 |
Πολυλειτουργικός ανιχνευτής αερίου SF6 και οξυγόνου για υποσταθμό υψηλής τάσης
| typer: | SF6 Leak Detecto |
|---|---|
| Αέριο στόχος: | υδρόθειο |
| προσαρμοσμένη υποστήριξη: | OEM, ODM, OBM, Software Reengineering |
Προσαρμοσμένο υγρά γεμάτο SF6 μετρητή πίεσης με αναμεταδοτικό βαθμονωτή εξοπλισμό δοκιμών υψηλών επιδόσεων
| Υλικό: | PVC |
|---|---|
| Μέγεθος: | Ακυρος |
| ρεύμα: | 30α |
Ανάλυση υψηλής ακρίβειας σε απευθείας σύνδεση με ανιχνευτή διαρροής υπέρυθρου ψυκτικού
| τύπος: | Ανιχνευτής αερίου |
|---|---|
| Δυναμικό: | DC3V |
| προσαρμοσμένη υποστήριξη: | OEM, ODM, OBM, Software Reengineering |
Συμπληρωματική συσκευή υαλοποίησης αέρος SF6 με συσκευή πλήρωσης φιαλών για δοκιμαστική μηχανή
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Δυναμικό: | Ηλεκτρικός Εξοπλισμός 220V, 110 V |
| Τόπος καταγωγής: | Hebei, Κίνα |
