Όλα τα Προϊόντα
-
Ελεγκτής Hipot
-
Δοκιμαστής μετασχηματιστή
-
Τεστ δοκιμής δευτερογενούς αναμεταδότης ένεσης
-
Αναλυτής διακόπτη κυκλώματος
-
SF6 συσκευή ανάλυσης αερίου
-
ποιοτική συσκευή ανάλυσης δύναμης
-
ελεγκτής μπαταριών
-
Ελεγκτής αντίστασης
-
Εντοπιστής σφαλμάτων καλωδίου
-
Ασύρματος ανιχνευτής φάσης
-
εξοπλισμός βαθμολόγησης ενεργειακών μετρητών
-
CT PT μέτρο
-
Δοκιμαστής συσπείρωσης
-
Μηχανικός παγκόσμιων ενεργειακών λύσεωνΣταθερή ποιότητα, έγκαιρη παράδοση, αξιόπιστος μακροπρόθεσμος συνεργάτης. -
Ηλεκτρολόγος του ΚόλπουΕπαγγελματική τεχνολογία και τέλεια εξυπηρέτηση μετά την πώληση. -
Διεθνής Έρευνα ΕνέργειαςΗ προσαρμοσμένη λύση ανταποκρίνεται τέλεια στις απαιτήσεις του έργου μας. -
Ηλεκτρική Ισχύς Νότιας Αμερικής ΠΕπαγγελματική ομάδα, καλή επικοινωνία και σταθερή προσφορά.
5kV-10kV High Voltage Insulation Resistance Tester, 3pF~60000pF with IP55
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Δυναμικό: | Ηλεκτρολογικός Εξοπλισμός 220V |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
Αναλυτής FRA 10Hz-10MHz με έξοδο ±20V για δοκιμή περιέλιξης μετασχηματιστή
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Υψηλή Ακρίβεια |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
Δοκιμαστής προστασίας ρελέα μικρουπολογιστή μίας φάσης με ακρίβεια ± 0,5% με σχεδιασμό IP55 και φορητό σχεδιασμό
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Δυναμικό: | Ηλεκτρολογικός Εξοπλισμός 220V |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
Μεταφορτωτής καταγραφέα κυμάτων υψηλής ταχύτητας, IP55 ηλεκτρικός καταγραφέας δεδομένων κυματομορφών για δοκιμές συρρίκνωσης
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Δυναμικό: | Αλλος |
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Υψηλή Ακρίβεια |
Δοκιμαστικό πάγκο ισχύος διακόπτη εξόδου AC/DC για εργοστασιακή επιθεώρηση ντουλάπις διακόπτη υψηλής/χαμηλής τάσης
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220 V |
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Τυπική Ακρίβεια |
Πολυστασιακό σύστημα διηλεκτρικής δοκιμής υψηλής ακρίβειας για ΕΠΠ ηλεκτρικής ασφάλειας
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Δυναμικό: | Αλλος |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
Handheld Power Quality & Energy Analyzer for 3-Phase Systems, Harmonics, Power Factor & Load Analysis
| προσαρμοσμένη υποστήριξη: | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| τύπος: | Διαγνωστικός αναλυτής κινητήρα |
| Εφαρμογή: | Δοκιμή ΙΣΧΥΣ |
Φορητός μονοφασικός ελεγκτής TTR υψηλής ακρίβειας για δοκιμή αναλογίας στροφών μετασχηματιστή
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Κατηγορία Προστασίας: | IP65 |
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Υψηλή Ακρίβεια |
Dual Clamp Digital Phase Volt-Ampere Meter with 500V/10A Measurement Range, LCD Display and Auto Power Off
| προσαρμοσμένη υποστήριξη: | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| λέξη-κλειδί: | Τριφασική |
| Εξουσία: | Ηλεκτρονικός |
Πολυλειτουργικός ελεγκτής προστασίας ρελέ μικροϋπολογιστών με 8 ψηφιακές εισόδους, 4 εξόδους και έξοδο τάσης/ρεύματος 3 φάσεων
| Δυναμικό: | Αλλος |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| προσαρμοσμένη υποστήριξη: | OEM |
