Όλα τα Προϊόντα
-
Ελεγκτής Hipot
-
Δοκιμαστής μετασχηματιστή
-
Τεστ δοκιμής δευτερογενούς αναμεταδότης ένεσης
-
Αναλυτής διακόπτη κυκλώματος
-
SF6 συσκευή ανάλυσης αερίου
-
ποιοτική συσκευή ανάλυσης δύναμης
-
ελεγκτής μπαταριών
-
Ελεγκτής αντίστασης
-
Εντοπιστής σφαλμάτων καλωδίου
-
Ασύρματος ανιχνευτής φάσης
-
εξοπλισμός βαθμολόγησης ενεργειακών μετρητών
-
CT PT μέτρο
-
Δοκιμαστής συσπείρωσης
-
Μηχανικός παγκόσμιων ενεργειακών λύσεωνΣταθερή ποιότητα, έγκαιρη παράδοση, αξιόπιστος μακροπρόθεσμος συνεργάτης. -
Ηλεκτρολόγος του ΚόλπουΕπαγγελματική τεχνολογία και τέλεια εξυπηρέτηση μετά την πώληση. -
Διεθνής Έρευνα ΕνέργειαςΗ προσαρμοσμένη λύση ανταποκρίνεται τέλεια στις απαιτήσεις του έργου μας. -
Ηλεκτρική Ισχύς Νότιας Αμερικής ΠΕπαγγελματική ομάδα, καλή επικοινωνία και σταθερή προσφορά.
Μετρητής αντίστασης επαφής υψηλής ακρίβειας με συνεχή λειτουργία και αντι-διαταραχή
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Δυναμικό: | 380 V |
| Εγγύηση: | 1 χρόνια |
Δοκιμαστής υψηλής τάσης Μετρητής αντίστασης γείωσης εδάφους Δοκιμαστής αντίστασης γήινου βρόχου
| Εύρος μέτρησης: | 0,010Ω~200Ω |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Ψηλά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10°C-55°C |
Δοκιμαστής αντίστασης κυκλώματος υψηλής ακρίβειας με εκτυπωτή φορητό διακόπτη κυκλώματος Ωμμέτρο
| Εύρος μέτρησης: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | 0,5% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Δυναμικό χαρακτηριστικό διακόπτη ελέγχου κενού υψηλής τάσης και διακόπτη κυκλώματος
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ηλεκτρική δοκιμή |
| Δυναμικό: | 220V ± 10% |
Portable Micro Ohm Meter Digital Contact Loop Resistance Adjustable Output 2000W
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Τυπική Ακρίβεια |
| Εφαρμογή: | Αυτόματη δοκιμή |
Φορητός ψηφιακός δοκιμαστής αντίστασης γείωσης με εμβέλεια 0 ~ 200Ω και εγγύηση 2 ετών
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
|---|---|
| Εξουσία: | Ηλεκτρονικός |
| προσαρμοσμένη υποστήριξη: | OBM, ODM, OEM, Software Reengineering |
Συσκευή μέτρησης αντίστασης επαφής Μεταγωγικός βρόχος υψηλής ακρίβειας
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220 V |
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Υψηλή Ακρίβεια |
Portable Loop Resistance Tester 0.5% High Accuracy With Anti Interference For HV Switches
| Εύρος μέτρησης: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | 0,5% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
High Precision IP55 DC Winding Resistance Tester For Transformer Testing
| τύπος: | Δοκιμαστής αντίστασης συνεχούς ρεύματος |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220 V |
| Εφαρμογή: | Ηλεκτρική δοκιμή |
10Α Μετασχηματιστής Δοκιμαστής Αντίστασης συνεχούς ρεύματος
| Εύρος μέτρησης: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | 0,5% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
