Όλα τα Προϊόντα
-
Ελεγκτής Hipot
-
Δοκιμαστής μετασχηματιστή
-
Τεστ δοκιμής δευτερογενούς αναμεταδότης ένεσης
-
Αναλυτής διακόπτη κυκλώματος
-
SF6 συσκευή ανάλυσης αερίου
-
ποιοτική συσκευή ανάλυσης δύναμης
-
ελεγκτής μπαταριών
-
Ελεγκτής αντίστασης
-
Εντοπιστής σφαλμάτων καλωδίου
-
Ασύρματος ανιχνευτής φάσης
-
εξοπλισμός βαθμολόγησης ενεργειακών μετρητών
-
CT PT μέτρο
-
Δοκιμαστής συσπείρωσης
-
Μηχανικός παγκόσμιων ενεργειακών λύσεωνΣταθερή ποιότητα, έγκαιρη παράδοση, αξιόπιστος μακροπρόθεσμος συνεργάτης. -
Ηλεκτρολόγος του ΚόλπουΕπαγγελματική τεχνολογία και τέλεια εξυπηρέτηση μετά την πώληση. -
Διεθνής Έρευνα ΕνέργειαςΗ προσαρμοσμένη λύση ανταποκρίνεται τέλεια στις απαιτήσεις του έργου μας. -
Ηλεκτρική Ισχύς Νότιας Αμερικής ΠΕπαγγελματική ομάδα, καλή επικοινωνία και σταθερή προσφορά.
Προσαρμοσμένο υγρά γεμάτο SF6 μετρητή πίεσης με αναμεταδοτικό βαθμονωτή εξοπλισμό δοκιμών υψηλών επιδόσεων
Λεπτομέρειες
| Υλικό | PVC | Μέγεθος | Ακυρος |
|---|---|---|---|
| ρεύμα | 30α | Πλάτος πηγής τάσης DC | 20Α/Φάση |
| Μέγιστη ισχύς παράλληλης φάσης 6 | 900VA | προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM |
| Εξουσία | Ελεγκτής ηλεκτρονόμων προστασίας | Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Ανάλυση εμφάνισης πίεσης | 0,0001 MPa | Εύρος πλάτους πηγής τάσης AC | 6*(0--125V) |
| Επισημαίνω | Κλιμακωτής μετρητή πίεσης γεμάτος υγρό,Κλιμακωτής μετρητή πίεσης προσαρμοσμένος,20A ανάλυση αερίων sf6 |
||
Περιγραφή προϊόντων
Προσαρμόσιμο υγρά γεμάτο SF6 μετρητή πίεσης ρελέα βαθμονωτή
Εξοπλισμός δοκιμών υψηλών επιδόσεων για ακριβή μέτρηση της πίεσης αερίου SF6 και βαθμονόμηση ρελέ σε βιομηχανικές εφαρμογές.
Βασικά χαρακτηριστικά
- 3οθόνη LCD χρώματος 0,5 ιντσών για καθαρή απεικόνιση δεδομένων
- Ταυτόχρονη απεικόνιση της ισχύουσας πίεσης, της πίεσης στους 20°C και της θερμοκρασίας περιβάλλοντος
- Αποθηκεύει 100 σύνολα δεδομένων μέτρησης με μόνιμη διατήρηση για πλήρη ιχνηλασιμότητα
- Διασύνδεση RS232 για φόρτωση δεδομένων PC με αυτόματη δημιουργία πίνακα δεδομένων δοκιμής
- Εισαγόμενα σύνδεσμοι ταχείας σύνδεσης για άνετη λειτουργία και ελάχιστη διαρροή αέρα
- Λειτουργία αυτοδιαμετρήσεως για μακροπρόθεσμη επαλήθευση και διόρθωση της ακρίβειας
- Αισθητήρες πίεσης υψηλής ακρίβειας με προηγμένη τεχνολογία μαγνητικών υγρών
Τεχνικές προδιαγραφές
| Ακριβότητα μέτρησης | Καλύτερα από 0.2 F.S. |
|---|---|
| Ανάλυση οθόνης πίεσης | 00,0001 MPa |
| Περιοχή μέτρησης πίεσης | 0 έως 1,0000 MPa |
| Πεδίο μέτρησης θερμοκρασίας | -40~120°C |
| Λάθος μέτρησης θερμοκρασίας | ≤ ±1,0°C |
| Αρχή λειτουργίας | Αυτόματη πίεση με ενσωματωμένο κύλινδρο από χάλυβα, χωρίς εξωτερική πηγή αέρα |
| Εκπομπές αερίων SF6 | Ελάχιστη εκπομπή αερίων SF6 κατά τη διάρκεια ολόκληρης της διαδικασίας βαθμονόμησης |
| Μέθοδος εμφάνισης | Βιομηχανική βαθμίδα 8,4 ιντσών υπερμεγάλη οθόνη LCD αφής, που εμφανίζει τη μετρούμενη τιμή και την πίεση σε τυποποιημένη θερμοκρασία |
| Μέθοδος λειτουργίας | Πλήρη κινεζική διεπαφή, πλήρης λειτουργία αφής, απλή και διαισθητική |
| Αποθήκευση δεδομένων | Μέχρι 1000 σύνολα δεδομένων μέτρησης |
| Εκτύπωση δεδομένων | Ενσωματωμένος μικροεκτυπωτής για την έκδοση δεδομένων δοκιμής |
| Επικοινωνία PC | RS232 σειριακή επικοινωνία (προαιρετικά USB) |
| Εργασιακή τροφοδοσία | Εισαγωγή προσαρμογέα φόρτισης: AC 220V±10% 50Hz |
| Συνολική κατανάλωση ενέργειας | Απόδοση προσαρμογέα φόρτισης: DC: 8,4V (με προστασία) |
| Βάρος του οργάνου | Διοικητής 10,0 kg |
| Κατανάλωση ενέργειας | < 10W |
Εικόνες προϊόντων
Η ανάλυση καθαρότητας αερίου MY-WS SF6 σε λειτουργία
Δείγμα μέτρησης με αναλυτή καθαρότητας αερίων MY-WS SF6
Πλήρες πακέτο αναλυτής καθαρότητας αερίων MY-WS SF6
Συνιστώμενα προϊόντα
