Tüm ürünler
-
Küresel Güç Çözümleri MühendisiSabit kalite, zamanında teslimat, güvenilir uzun vadeli ortak. -
Gulf Elektrik MühendisliğiProfesyonel teknoloji ve mükemmel satış sonrası hizmet. -
Uluslararası Enerji AraştırmalarıÖzel çözüm projemizin gereksinimlerini kusursuz bir şekilde karşılıyor. -
Güney Amerika Elektrik Enerjisi PProfesyonel ekip, iyi iletişim ve istikrarlı tedarik.
anahtar kelimeler [ secondary injection test kit ] eşleşme 6 Ürünler.
3 fazlı röle koruyucu test cihazı ikincil enjeksiyon röle test kitleri
| Yeterlik: | %95 |
|---|---|
| Giriş Gerilimi: | 220V |
| Sertifikalar: | CE, RoHS |
6 Fazlı röle test kiti % 0.2 doğruluk ve ikincil enjeksiyon için 600VA güç
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| Koruma Sınıfı: | IP55 |
Yüksek hassasiyetli üç fazlı röle test kiti, IP55 koruması ile 300VA
| tip: | Sertlik denetleyicisi |
|---|---|
| Gerilim: | Diğer |
| Garanti: | 2 yıl |
Multifunctional Microcomputer Relay Protection Tester High Fidelity Linear Power Amplifier
| Maks. Alternatif Gerilim: | 5kV |
|---|---|
| Ekran Tipi: | Yalnızca Dijital |
| Çalışma Sıcaklığı: | 0-40°C |
High Accuracy 6-Phase Relay Protection Tester, 400VA for Secondary Injection
| Ölçüm Aralığı: | 0 Ω ~ 2000 Ω |
|---|---|
| Test gerilimi: | 10 kV |
| Zaman çözünürlüğü: | 10 ms |
DSP FPGA Yüksek Sadakat Doğrusal Güç Amplifikatörü ile Üç Fazlı Röle Koruma Test Cihazı
| tip: | HANTEK Osiloskop |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| özelleştirilmiş destek: | OEM |
1

