Tüm ürünler
-
Küresel Güç Çözümleri MühendisiSabit kalite, zamanında teslimat, güvenilir uzun vadeli ortak. -
Gulf Elektrik MühendisliğiProfesyonel teknoloji ve mükemmel satış sonrası hizmet. -
Uluslararası Enerji AraştırmalarıÖzel çözüm projemizin gereksinimlerini kusursuz bir şekilde karşılıyor. -
Güney Amerika Elektrik Enerjisi PProfesyonel ekip, iyi iletişim ve istikrarlı tedarik.
3 fazlı röle koruyucu test cihazı ikincil enjeksiyon röle test kitleri
Ürün ayrıntıları
| Yeterlik | %95 | Giriş Gerilimi | 220V |
|---|---|---|---|
| Sertifikalar | CE, RoHS | Sıklık | 50/60HZ |
| Yalıtım sınıfı | B sınıfı | Boyutlar | 150 mm x 100 mm x 80 mm |
| Ağırlık | 2,5 kg | Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Güç derecelendirmesi | 500W | Faz | Tek aşama |
| tip | Transformatör | Ürün adı | Trafo Test Cihazı |
| Soğutma yöntemi | Hava soğutmalı | Çıkış voltajı | 110V |
| Malzeme | Bakır sargı, Çelik çekirdek | ||
| Vurgulamak | 3 Fazlı İkincil Enjeksiyon röle test kiti,500W ikincil enjeksiyon rölesi test kiti,110V 3 fazlı ikincil enjeksiyon test seti |
||
Ürün Açıklaması
Üreticinin 3 fazlı röle koruyucu testi Sekonder enjeksiyon röle test ekipmanları
Ürün Genel Görünümü
- Kolay ve hızlı çalışma için yüksek performanslı gömülü endüstriyel denetleyici ile sezgisel işletim arayüzü
- Yüksek sadakatli doğrusal güç güçlendirici küçük akımın doğruluğunu ve büyük akımın istikrarını sağlar
- Adaptör kabloları olmadan doğrudan PC iletişim için USB arayüzü
- DSP FPGA yapısı ve 16 bitlik DAC çıkışı ile ana kontrol panosu, dalga şekli kalitesinin ve test doğruluğunun iyileştirilmesi için haftada 2000 yüksek yoğunluklu sinüs dalgası üretir
Özellikleri ve İşlevleri
| Mevcut Kaynak | AC/DC voltaj kaynağı, AC/DC akım kaynağı |
| Paralel Çıkış | Üç fazlı paralel çıkış (effektif değer): 0-90A |
| Faz başına maksimum çıkış gücü | 400 VA |
| Frekans aralığı | 0~1000Hz, doğruluk 0.01Hz |
| Değiştirme Giriş Terminal | 8 çift |
| Harmonik Sayı | Harmonik sayı |
| Aşama | 0~360°, doğruluk 0.1° |
| DC Akım Çıktısı | 0 ~ ± 10A/faz, doğruluk: 0.2% ± 5mA |
| Boyutları | 320mm * 250mm * 165mm |
| Zaman aralığı | 1ms - 9999s |
| Ölçüm Doğruluğu | 1ms |
| Ağırlık | 12.5kg |
Teknik belgeleri
