Tüm ürünler
-
Küresel Güç Çözümleri MühendisiSabit kalite, zamanında teslimat, güvenilir uzun vadeli ortak. -
Gulf Elektrik MühendisliğiProfesyonel teknoloji ve mükemmel satış sonrası hizmet. -
Uluslararası Enerji AraştırmalarıÖzel çözüm projemizin gereksinimlerini kusursuz bir şekilde karşılıyor. -
Güney Amerika Elektrik Enerjisi PProfesyonel ekip, iyi iletişim ve istikrarlı tedarik.
Profesyonel Akım Transformörü Test Kits CT PT Elektrik Gücü Analizörü
Ürün ayrıntıları
| Menşe Yeri | Hubei, Çin | Güç | Elektronik |
|---|---|---|---|
| Model Numarası | NRFA-H | Uyarma çıkış voltajı | 0 ~ 2500V |
| Dönüşüm Oranı Çıkış Akımı | 0 ~ 1000a | PT oranı ölçüm aralığı | 1 ~ 500KV |
| direnç ölçüm aralığı | 0,1 ~ 300Ω | Çalışma Ortamı | Sıcaklık: -10°C ~ +40°C, Nem: < %90RH |
| özelleştirilmiş destek | OEM, ODM | Garanti | 1 Yıl |
| Yük aralığı | 5 ~ 500VA | Uyarma çıkış akımı | 0 ~ 20A |
| Hata | ≤ %0,5 (%0,2*Okuma+%0,3*Aralık) | ||
| Vurgulamak | Elektrik Gücü Ct pt analizatörü,Elektrik Gücü Ct pt analizatörü,2500V transformatör test kiti |
||
Ürün Açıklaması
Profesyonel Akım Trafosu Test Kiti CT PT Analizörü
Elektrik güç sistemlerinde kapsamlı testler için tasarlanmış yüksek performanslı elektrik akım trafosu ve gerilim trafosu analizörü.
Ölçüm Fonksiyonları
Akım Trafosu (CT) Testi
- Uyarma Eğrisi (Mıknatıslanma Eğrisi)
- Dönüşüm Oranı Testi
- Polarite
- %5 ve %10 Hata Eğrisi
- Güncel Test
- Hata Testi (Faz hatası ve oran hatası)
- AC Güç Frekansının Dayanım Testi
- Uyarılma Diz Noktası Değerinin Otomatik Hesaplanması
- İkincil Yük Testi
- Direnç Testi
- Degauss
Gerilim Trafosu (PT) Testi
- Uyarma Eğrisi (Mıknatıslanma Eğrisi)
- Dönüşüm Oranı Testi
- Polarite
- AC Güç Frekansının Dayanım Testi
- Hata Testi (Faz hatası ve oran hatası)
- Diz Noktası Değerinin Hesaplanması
- İkincil Yük Testi
- Direnç Testi
- Degauss
Teknik Özellikler
| Parametre | Şartname |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC220V±20V, 50Hz~60Hz |
| Ekipman Güç Kaynağı Çıkış Dalga Formu | Sinüs Dalgası |
| Uyarma Karakteristiğinin Çıkış Gerilimi | 0 ~ 2500Vrms |
| Uyarma Akımı Seti | 0 ~ 20A |
| Dönüşüm Oranı Testinin Çıkış Akımı | 0 ~ 1000A |
| CT Oranı Ölçüm Aralığı | 5 ~ 25000A/5A (5000A/1A) |
| PT Oranı Ölçüm Aralığı | 1 ~ 500KV |
| Yük Aralığı | 5 ~ 1000VA |
| Direnç Ölçüm Aralığı | 0,1 ~ 300Ω |
| Hata | ≤ %0,5 (%0,3*Okuma+%0,2*Aralık) |
| Çalışma Ortamı | Sıcaklık: -10°C ~ +40°C, Nem: ≤ %90, Yükseklik: ≤ 1000m |
Özelleştirme Seçenekleri
Gerilim: AC 100V / 110V / 115V / 120V / 200V / 220V / 230V / 240V özelleştirilebilir
Giriş frekansı: 50Hz/60Hz özelleştirilebilir
Not: Kullanıcılar, yerel voltaj ve frekans gereksinimlerine göre ilgili güç voltajını seçebilirler.
Giriş frekansı: 50Hz/60Hz özelleştirilebilir
Not: Kullanıcılar, yerel voltaj ve frekans gereksinimlerine göre ilgili güç voltajını seçebilirler.
