Tüm ürünler
-
Küresel Güç Çözümleri MühendisiSabit kalite, zamanında teslimat, güvenilir uzun vadeli ortak. -
Gulf Elektrik MühendisliğiProfesyonel teknoloji ve mükemmel satış sonrası hizmet. -
Uluslararası Enerji AraştırmalarıÖzel çözüm projemizin gereksinimlerini kusursuz bir şekilde karşılıyor. -
Güney Amerika Elektrik Enerjisi PProfesyonel ekip, iyi iletişim ve istikrarlı tedarik.
anahtar kelimeler [ source calibrator ] eşleşme 10 Ürünler.
Yüksek hassasiyetli çok fonksiyonlu el tutulan analog gerilim akım hata ayıklama kaynağı kalibratörü
| Menşe Yeri: | Hubei, Çin |
|---|---|
| Model Numarası: | HGQB-C |
| Sıklık: | 50/60HZ |
Özel sıvı dolu SF6 basınç ölçer röle kalibratörü Yüksek Performanslı Test Ekipmanı
| Malzeme: | PVC |
|---|---|
| Boyut: | Hükümsüz |
| Akım: | 30a |
Three Phase Standard Power Source With Touch Screen Multi Protection Functions
| Menşe yeri: | Çin |
|---|---|
| Çıkış voltajı: | 10~450V |
| Frekans çıkışı: | 45-65Hz |
0.05 Accuracy Three Phase Electric Energy Meter Tester with Communication Port
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| Güç: | Elektronik |
| özelleştirilmiş destek: | OEM |
DSP FPGA Yüksek Sadakat Doğrusal Güç Amplifikatörü ile Üç Fazlı Röle Koruma Test Cihazı
| tip: | HANTEK Osiloskop |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| özelleştirilmiş destek: | OEM |
Yüksek hassasiyetli üç fazlı röle test kiti, IP55 koruması ile 300VA
| tip: | Sertlik denetleyicisi |
|---|---|
| Gerilim: | Diğer |
| Garanti: | 2 yıl |
320VA Güçlü ve 2 Yıllık Garantili Altı Fazlı Relay Koruma Testi
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| özelleştirilmiş destek: | OEM |
| Tek fazlı akım çıkışı (RMS): | 0 -- 30A / faz, doğruluk: %0,2 ± 5mA |
6 Phase Microcomputer Relay Protection Tester, 0.2% Accuracy with 2 Years Warranty
| tip: | Elektrik Test Ekipmanları |
|---|---|
| Gerilim: | Diğer, 110 V, 380 V, 220 V |
| özelleştirilmiş destek: | OBM, ODM, OEM |
6 Fazlı röle test kiti % 0.2 doğruluk ve ikincil enjeksiyon için 600VA güç
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| Koruma Sınıfı: | IP55 |
Yüksek Doğruluklı IP55 Mikro Bilgisayar Relay Test Sistemi, Akım ve Voltaj için 0 ~ 1000Hz
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220V |
| Doğruluk Sınıfı: | Yüksek Doğruluk |
1

