Tüm ürünler
-
Küresel Güç Çözümleri MühendisiSabit kalite, zamanında teslimat, güvenilir uzun vadeli ortak. -
Gulf Elektrik MühendisliğiProfesyonel teknoloji ve mükemmel satış sonrası hizmet. -
Uluslararası Enerji AraştırmalarıÖzel çözüm projemizin gereksinimlerini kusursuz bir şekilde karşılıyor. -
Güney Amerika Elektrik Enerjisi PProfesyonel ekip, iyi iletişim ve istikrarlı tedarik.
Taşınabilir Endüstriyel Akım Trafosu Saha Test Cihazı 220V Premium Test Ekipmanı
Ürün ayrıntıları
| tip | Test Makinesi | Koruma Sınıfı | IP55 |
|---|---|---|---|
| özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM, Yazılım Yeniden Yapılanması | Garanti | 1 yıl |
| Tüm makinenin güç tüketimi | 30W (statik) ve 150W (çalışıyor) | PT hata doğruluğu | 0,05 seviye |
| Çevre sıcaklığı | 0-40°C | Menşe Yeri | Hubei, Çin |
| Çevresel Nem | 25°C'de <%85 | ||
| Vurgulamak | Taşınabilir premium test ekipmanı,220V premium test ekipmanı,220V Saha Test Cihazı |
||
Ürün Açıklaması
Taşınabilir Endüstriyel Akım Trafosu Saha Test Cihazı
Güvenilir saha test uygulamaları için kapsamlı 1 yıllık garantiye sahip, dayanıklı 220V premium test ekipmanı.
Akım Trafosu (CT) Özellikleri
| Parametre | Şartname |
|---|---|
| CT Oranı Aralığı | 5A/5A~25000A/5A (5A/1A~5000A/1A) dönüş oranı hatası ± %0,2 |
| Hata Ölçüm Aralığı | 5A/5A~5000A/5A (5A/1A~5000A/1A) |
| Doğruluk Aralığı | 1,0, 0,5, 0,5S, 0,2 ve 0,2S |
| CT Hatası Doğruluğu | 0,02 seviyesi |
Potansiyel Trafo (PT) Özellikleri
| Parametre | Şartname |
|---|---|
| PT Oranı Aralığı | Tam aralık ölçümü (elektromanyetik tip) ± %0,2 |
| Hata Ölçüm Aralığı | Birincil voltaj: 3-220kV/(standart dışı birincil voltaj kabul edilebilir) İkincil voltaj: 3kV/100V, 3kV//100V/; 6kV/100V, 6kV//100V/; 6,3kV/100V, 6,3kV//100v/; 10kV/100V, 10kV//100V/; 10,5kV/100V, 10,5kV//100V/; 13,8kV/100V, 13,8kV//100V/; 15kV/100V, 15kV//100v/; 15,75kV/100V, 15,75kV//100V/; 18kV/100V, 18kV//100V/; 20kV/100v, 20kV//100v/; 35kV/100V, 35kV//100V/; 66kV//100v/; 110kV//100V/; 220kV//100V/ |
| Güç faktörü | 0,0-1,0 |
| PT Hata Doğruluğu | 0,05 seviye |
Ek Teknik Özellikler
DC Direnci:0,0-0,1Ω ± %3 / 0,1-50Ω ±%1
Ortam Sıcaklığı:0-40°C
Güç Tüketimi:30W (statik) ve 150W (çalışıyor)
Ortam Nemi:25°C'de <%85
Ağırlık:6.0Kg
Boyutlar:472mm × 355mm × 168mm
Ortam Sıcaklığı:0-40°C
Güç Tüketimi:30W (statik) ve 150W (çalışıyor)
Ortam Nemi:25°C'de <%85
Ağırlık:6.0Kg
Boyutlar:472mm × 355mm × 168mm
Ürün Görselleri
