Tüm ürünler
-
Küresel Güç Çözümleri MühendisiSabit kalite, zamanında teslimat, güvenilir uzun vadeli ortak. -
Gulf Elektrik MühendisliğiProfesyonel teknoloji ve mükemmel satış sonrası hizmet. -
Uluslararası Enerji AraştırmalarıÖzel çözüm projemizin gereksinimlerini kusursuz bir şekilde karşılıyor. -
Güney Amerika Elektrik Enerjisi PProfesyonel ekip, iyi iletişim ve istikrarlı tedarik.
Transformör Kapsamlı Test Aracı Transformör Test Ct Pt Analizörü
Ürün ayrıntıları
| Menşe Yeri | Hebei, Çin | Garanti | 2 Yıl |
|---|---|---|---|
| Faz başına maksimum çıkış gücü | 320VA | Frekans Aralığı | 0 -- 1000Hz, doğruluk 0,001Hz |
| özelleştirilmiş destek | OEM | Tek fazlı akım çıkışı (RMS) | 0 -- 30A / faz, doğruluk: %0,2 ± 5mA |
| faz akımının çalışma değeri | 9.9A | Tek fazlı voltaj çıkış genliği | 0--± 160V, doğruluk: %0,5 ± 5mv |
| Tek Paket Boyutu | 45X60X80cm | ||
| Vurgulamak | 320V ct pt analizatör,OEM ct pt analizatörü,30A ct pt test edici |
||
Ürün Açıklaması
Transformatör Kapsamlı Test Aracı
Hassas ölçüm yetenekleriyle kapsamlı transformatör testleri için gelişmiş CT/PT analizörü.
Teknik Özellikler
AC Akım Kaynağı
| Tek fazlı akım çıkışı (RMS) | 0 - 30A/faz, doğruluk: %0,2 ± 5mA |
| Altı fazlı paralel çıkış (RMS) | 0-180A/aynı faza sahip altı paralel çıkış |
| Uzun süre faz akımının izin verilen çalışma değeri | 9.9A |
| Maksimum çıkış gücü | Faz başına 320VA |
| Altı fazlı paralel akımın maksimum çıkış gücü | 1800VA |
| Altı fazlı paralel akımın izin verilen maksimum çıkış çalışma süresi | 5'ler |
Genel Parametreler
| Frekans aralığı | 0 - 1000Hz, doğruluk: 0,001Hz |
| Harmonik numarası | 2-20. |
| Faz | 0-360°, doğruluk: 0,1° |
DC Akım Kaynağı
| DC akım çıkışı | 0-±10A/faz, doğruluk: %0,5 ± 5mA |
AC Gerilim Kaynağı
| Tek fazlı gerilim çıkışı (RMS) | 0 - 120V/faz, doğruluk: %0,5 ± 5mV |
| Hat voltajı çıkışı (RMS) | 0-240V |
| Faz gerilimi/hat gerilimi çıkış gücü | 75VA/100VA |
| Frekans aralığı | 0 - 1000Hz, doğruluk: 0,001Hz |
DC Gerilim Kaynağı
| Tek fazlı gerilim çıkış genliği | 0-±160V, doğruluk: %0,5 ± 5mV |
| Hat voltajının çıkış genliği | 0-±320V |
| Faz gerilimi/hat gerilimi çıkış gücü | 90VA/180VA |
Anahtarlama Değeri Terminali
| Giriş terminalini değiştir | 8 çift |
| Boş kontak | 1-20mA, 24V, cihazın dahili aktif çıkışı |
| Potansiyel geri dönüş | Pasif kontak: düşük dirençli kısa devre sinyali Aktif kontak: 0-250V DC |
| Anahtar çıkış terminali | 4 çift, boş kontaklar Kesinti kapasitesi: DC: 0-30V/5A, AC: 0-250V/5A |
Ek Özellikler
| Zaman aralığı | 1ms - 9999s, ölçüm doğruluğu: 1ms |
| Tek makinenin hacmi ve ağırlığı | Hacim: 418*363*208mm³, yaklaşık 17,8 kg |
| Güç Kaynağı | AC220V±10%, 50/60Hz, 10A |
AC Akım Çalışma Süresi Özellikleri
| <10A çalışma akımı | Çalışma saatleri ≤ 60 dakika |
| 20A > Çalışma akımı ≥ 10A | Çalışma saatleri ≤ 70 saniye |
| 30A > Çalışma akımı ≥ 20A | Çalışma saatleri ≤ 15 saniye |
| Çalışma akımı: 30A | Çalışma saatleri ≤ 5 saniye |
Ürün Görselleri
