Tüm ürünler
-
Küresel Güç Çözümleri MühendisiSabit kalite, zamanında teslimat, güvenilir uzun vadeli ortak. -
Gulf Elektrik MühendisliğiProfesyonel teknoloji ve mükemmel satış sonrası hizmet. -
Uluslararası Enerji AraştırmalarıÖzel çözüm projemizin gereksinimlerini kusursuz bir şekilde karşılıyor. -
Güney Amerika Elektrik Enerjisi PProfesyonel ekip, iyi iletişim ve istikrarlı tedarik.
6 kanallı yüksek hızlı numuneleme ile Transformer On-Load Tap Analyzer
Ürün ayrıntıları
| Başvuru | Endüstriyel Ekipman, Elektronik Ekipman, Elektrik Enerjisi İletimi | Malzeme | Bakır |
|---|---|---|---|
| Menşe yeri | Hebei, Çin | Çıkış akımı | ≥ 1A, 3 kanal. |
| Örnekleme frekansı | 10KHz/sn | Boyutlar | 350mm * 230mm * 200mm |
| Örnekleme kanalları | 6 kanal | Ana bilgisayar ağırlığı | 5 kg |
| Vurgulamak | 6 kanallı yüksek hızlı eşzamanlı veri örneği alma Transformer On-Load Switch Tap Analyzer,1A 3 kanal çıkış akımı Parafudr Test Cihazı,10KHz/s örnekleme frekansı Yüksek Hassasiyetli Ölçüm Cihazı |
||
Ürün Açıklaması
Yüksek hassasiyetli Transformer On-Load Switch Tap Analyzer
1A Transformör yüklü anahtar analizi için 3 kanallı hassasiyet ölçüm aracı
Ürün Genel Görünümü
Transformer On-Load Tap Changer Analizörü, geçiş dalga biçimlerini, geçiş süresini, anlık geçiş direnci değerlerini, üç fazlı senkronizasyonu,Transformörlerdeki yük altındaki musluk değiştiricilerinin diğer kritik parametreleri.
Temel Özellikler
- Kapsamlı koruma devresine sahip yerleşik hassas sabit akım kaynağı
- Kabuklu veya kabuksuz test yeteneği
- Yüksek hızlı çalışma ve büyük depolama kapasitesi için gömülü PC-104 endüstriyel kontrol bilgisayarı
- 6 kanallı yüksek hızlı eşzamanlı veri örneği
İşlem Arayüzü
- 5.7 inç arka ışıklı geniş sıcaklıklı LCD, açık güneş ışığı görünürlüğü
- Grafik ve metin tabanlı sonuç gösterimi
- Sayıları, harfleri, Çince karakterleri ve sembolleri destekleyen T9 giriş yöntemi
Veri Depolama ve Yönetimi
- On binlerce test veri kümesi için 1GB iç depolama kapasitesi
- Genişletilmiş veri kapasitesi için harici USB depolama işlevselliği
- Konforlu veri alışverişi için USB veri senkronizasyonu
- Doğrudan USB sürücüsü dosya erişim yeteneği
- İstasyon adı, numarası ve musluk konumuna göre düzenlenen ağaçlı yapılandırılmış depolama
- Windows uyumlu OTS veri yönetimi yazılımı
- USB ve RS232 bağlantı seçenekleri
- Kapsamlı PC veri yönetimi ve analiz fonksiyonları
- Bilgi ithalatı ve PC çevrimiçi modunda saha üzerinde test
Yazılım Güncelleme
- USB veya RS-232 online yükseltme yeteneği
- Yerel USB flash sürücüsü yükseltme işlevselliği
Teknik parametreler
| Çıktı Akımı | ≥ 1A, 3 kanal |
| Veri Örnekleme Kanalları | 6 kanal |
| Örnekleme sıklığı | 10KHz/s |
| Geçiş direnci aralığı | 0.5 Ω ~ 20 Ω |
| Geçiş Zaman aralığı | ≤ 250 ms |
| Direniş Çözümü | 0.01 Ω |
| Zaman Çözümü | 0.1ms |
| Değişim Direnci Doğruluğu | ± (5% + 3 karakter) |
| Geçiş Zamanı Doğruluğu | ± (0,1% + 1 kelime) |
| Depolama Yolu | 1 GB yerel depolama ile USB flash sürücüsü depolama |
| Boyutları | 350 mm × 230 mm × 200 mm |
| Ev sahibi ağırlığı | 5 kg |
Paketleme ve Teslimat
İç paket:Alüminyum alaşımı + köpük plaka + toz torbası
Dış ambalaj:Standart ihracat/ihracat ahşap kutusu
Özel OEM ambalajı:İsteğe bağlı olarak kullanılabilir
Enstrüman Boyutu:405 mm × 370 mm × 270 mm
Araç ağırlığı:13.58 kg.
Ürün Resimleri
Önerilen Ürünler
