Tüm ürünler
-
Küresel Güç Çözümleri MühendisiSabit kalite, zamanında teslimat, güvenilir uzun vadeli ortak. -
Gulf Elektrik MühendisliğiProfesyonel teknoloji ve mükemmel satış sonrası hizmet. -
Uluslararası Enerji AraştırmalarıÖzel çözüm projemizin gereksinimlerini kusursuz bir şekilde karşılıyor. -
Güney Amerika Elektrik Enerjisi PProfesyonel ekip, iyi iletişim ve istikrarlı tedarik.
anahtar kelimeler [ single phase transformer ] eşleşme 18 Ürünler.
Single Phase Transformer Low Voltage Impedance Voltage Analyzer Transformer Short Circuit
| Ölçüm Aralığı: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | Yüksek Doğruluk |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Güç kalitesi testi için yüksek doğruluklu çok fonksiyonel üç fazlı transformatör TTR ölçer
| tip: | Darbe Test Cihazı |
|---|---|
| Gerilim: | Diğer |
| Koruma Sınıfı: | IP55 |
Single Phase Portable Transformer DC Winding Resistance Tester For Cable
| tip: | Test Aletleri |
|---|---|
| Gerilim: | 50V |
| Başvuru: | Elektrik testi |
Transformör dönüş oranı testi için yüksek hassasiyetli taşınabilir tek fazlı TTR testi
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Koruma Sınıfı: | IP65 |
| Doğruluk Sınıfı: | Yüksek Doğruluk |
3 fazlı röle koruyucu test cihazı ikincil enjeksiyon röle test kitleri
| Yeterlik: | %95 |
|---|---|
| Giriş Gerilimi: | 220V |
| Sertifikalar: | CE, RoHS |
Digital Three Phase Shifter with 0~360° Range and 3×300VA Output
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | Standart Doğruluk |
| Koruma Sınıfı: | Standart |
6 Fazlı röle test kiti % 0.2 doğruluk ve ikincil enjeksiyon için 600VA güç
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| Koruma Sınıfı: | IP55 |
Handheld Power Quality & Energy Analyzer for 3-Phase Systems, Harmonics, Power Factor & Load Analysis
| özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| tip: | Motor Diyagnostik Analiz Cihazı |
| Başvuru: | GÜÇ Testi |
0-300kV SF6 Insulated High Voltage Test Transformer For Substation Maintenance
| tip: | TBD |
|---|---|
| Gerilim: | Diğer |
| özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM, OBM, Yazılım Yeniden Yapılanması |
Yerel Güç Testleri İçin Dijital Klipli Elde Taşınabilir Yüksek Kesinlikli Faz Voltmetre
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | Yüksek Doğruluk |
| Gerilim: | 220V Elektrik Ekipmanları |

