Tüm ürünler
-
Küresel Güç Çözümleri MühendisiSabit kalite, zamanında teslimat, güvenilir uzun vadeli ortak. -
Gulf Elektrik MühendisliğiProfesyonel teknoloji ve mükemmel satış sonrası hizmet. -
Uluslararası Enerji AraştırmalarıÖzel çözüm projemizin gereksinimlerini kusursuz bir şekilde karşılıyor. -
Güney Amerika Elektrik Enerjisi PProfesyonel ekip, iyi iletişim ve istikrarlı tedarik.
Yüksek Anti-Interferans Yeraltı Kablosu 32KM aralığı ile Hata Bulma
Ürün ayrıntıları
| tip | Test Makinesi | Doğruluk Sınıfı | Yüksek Doğruluk |
|---|---|---|---|
| Koruma Sınıfı | IP55 | Garanti | 2 yıl |
| Güç | 100W | Menşe Yeri | Hubei, Çin |
| Test .Ölü Bölge | 1~3m | Örnekleme Oranı | 25MHz |
| Kesinlik | ±%1 | Ekran Çözünürlüğü | V/50 m, V m/μs yayılma hızıdır |
| En uzun test mesafesi | 32KM | ||
| Vurgulamak | Yüksek Parazit Önleyici Kablo Arıza Test Cihazı,32KM Test Mesafesi Yeraltı Güç Kablosu Bulucu,±%1 Doğruluk Kablo Arıza Tespit Sistemi |
||
Ürün Açıklaması
Yüksek Parazit Önleyici Kablo Arızası Kapsamlı Test Cihazı Tespit Sistemi
Hassas arıza tespiti ve konumu için gelişmiş parazit direnci özelliklerine sahip Yeraltı Güç Kablosu Arıza Tespit Cihazı.
Teknik Özellikler
| En uzun test mesafesi | 15km (açık kablolu hat için 100km) |
| Ölü bölgenin test edilmesi | 1m |
| Okuma çözünürlüğü | 1m |
| Güç dağıtımı | 5VA |
| Ortam sıcaklığı | 0°C~+40°C |
| Terminal sıcaklığı | −10°C~+50°C |
| Bağıl nem | %20-90 bağıl nem |
| Boyutlar | 275*220*160mm³ |
| Ağırlık | 1,8 kg |
Yol Bulucu Özellikleri
| Çalışma modu | Çıkış - sabit frekanslı aralıklı kare dalga sinyali |
| Çıkış Gücü | Pomax≥100W |
| Çıkış empedansı | 1Ω-∞ |
| Çıkış sinyali frekansı | 16kHz |
| Çıkış sinyali genliği | 15V-340V |
| Yol Bulucu verici güç kaynağı | AC220V±10% |
Arıza Bulucu Özellikleri
| Kaba ölçüm hatası | %10'dan az |
| Sabit nokta hatası | <±10cm |
| Elektromanyetik kanal kazancı | >110dB (300.000 kez) |
| Elektromanyetik kanal alıcı hassasiyeti | <5μV |
| Ses kanalı ses yükseltici kazancı | <120dB (sinyal-gürültü oranı 4:1 olduğunda 1 milyon kez) |
| 50Hz Güç frekansı reddi | >40dB (100 kez) |
| Güç tüketimi | <120mA (0,7W) |
| Gömülü derinlik tespiti | >≦3m |
Ürün Görselleri
Önerilen Ürünler
