Tüm ürünler
-
Küresel Güç Çözümleri MühendisiSabit kalite, zamanında teslimat, güvenilir uzun vadeli ortak. -
Gulf Elektrik MühendisliğiProfesyonel teknoloji ve mükemmel satış sonrası hizmet. -
Uluslararası Enerji AraştırmalarıÖzel çözüm projemizin gereksinimlerini kusursuz bir şekilde karşılıyor. -
Güney Amerika Elektrik Enerjisi PProfesyonel ekip, iyi iletişim ve istikrarlı tedarik.
Üç Fazlı Güç Kalite Analizörü Masaüstü 3 Fazlı Harmonik Enerji Analizörü Meter
Ürün ayrıntıları
| Garanti | 3 yıl | tip | Güç |
|---|---|---|---|
| özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM | Menşe Yeri | Hebei, Çin |
| Boyut | 320mm*240mm*130mm | Üç Fazlı Akım | 0 ~ 1000A |
| Çalışma gücü | 100~240V | Sıklık | 40 ~ 70Hz |
| Nötr Akım | 0 ~ 25A | ||
| Vurgulamak | Üç fazlı Güç kalitesi analizörü,Masaüstü Güç Kalite Analizörü,240V Harmonik Enerji Analizörü |
||
Ürün Açıklaması
Masaüstü 3 Fazlı Güç Kalitesi Harmonik Enerji Analizörü Ölçer
Ürüne Genel Bakış
Endüstriyel ve ticari uygulamalarda kapsamlı harmonik enerji analizi ve güç kalitesi izleme için tasarlanmış profesyonel masaüstü 3 fazlı güç kalitesi analizörü.
Giriş Özellikleri
| Gerilim Ölçüm Aralığı | 20 ~ 800V, otomatik vites değiştirme |
| Akım Ölçüm Aralığı |
5A / 25A (standart)
100A / 500A (isteğe bağlı)
400A / 2000A (isteğe bağlı)
|
| Faz Açısı Ölçüm Aralığı | 0 ~ 359,99° |
| Frekans Ölçüm Aralığı | 45 ~ 55Hz |
| Gerilim Kanal Sayısı | Üç kanal (UA, UB, UC) |
| Mevcut Kanal Sayısı | Üç kanal (IA, IB, IC) |
| Maksimum Harmonik Analiz Süreleri | 63 kez |
| 1 Dakika Aralığı Maksimum Sürekli Depolama Döngüsü | 18 ay |
Ölçüm Doğruluğu
| Parametre | Kesinlik |
|---|---|
| Gerilim | ± %0,1 |
| Sıklık | ± 0,01Hz |
| Akım ve Güç | ± %0,5 |
| Faz | ± 0,2° |
| Temel Gerilim İzin Verilen Hata | ≤ %0,5 FS |
| Temel Akım İzin Verilebilir Hata | ≤ %1 FS |
| Faz Farkı Ölçüm Hatası | ≤ 0,2° |
| Harmonik Gerilim İçeriği Ölçüm Hatası | ≤ %0,1 |
| Harmonik Akım İçeriği Ölçüm Hatası | ≤ %0,2 |
| Üç Faz Gerilim Dengesizliği Hatası | ≤ %0,2 |
| Gerilim Sapması Hatası | ≤ %0,2 |
| Gerilim Değişimi Hatası | ≤ %0,2 |
Genel Özellikler
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C ~ +40°C |
| Şarj Güç Kaynağı | AC220V, 45Hz-55Hz |
| Ana Bilgisayar Güç Tüketimi | ≤ 3VA |
| Pilin Maksimum Çalışma Süresi | ≤ 10 saat |
| Yalıtım Direnci | Gövdeye gerilim ve akım giriş terminalleri ≤ 100mΩ |
| Güç Frekansı Dayanım Gerilimi | Giriş ucu ile kabuk arasında 1 dakika boyunca 1,5kV (etkin değer) |
| Hacim | 320mm * 240mm * 130mm |
| Ağırlık | 1,5 kg |
Ürün Görselleri
