Tüm ürünler
-
Küresel Güç Çözümleri MühendisiSabit kalite, zamanında teslimat, güvenilir uzun vadeli ortak. -
Gulf Elektrik MühendisliğiProfesyonel teknoloji ve mükemmel satış sonrası hizmet. -
Uluslararası Enerji AraştırmalarıÖzel çözüm projemizin gereksinimlerini kusursuz bir şekilde karşılıyor. -
Güney Amerika Elektrik Enerjisi PProfesyonel ekip, iyi iletişim ve istikrarlı tedarik.
anahtar kelimeler [ power quality analyzer ] eşleşme 12 Ürünler.
Üç Fazlı Güç Kalite Analizörü Masaüstü 3 Fazlı Harmonik Enerji Analizörü Meter
| Garanti: | 3 yıl |
|---|---|
| tip: | Güç |
| özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM, OBM |
3 fazlı voltaj 4 devre akım ölçümü ile el kontrolü güç kalitesi test edici
| Ölçüm Aralığı: | 1~500V %0,5 |
|---|---|
| Test gerilimi: | 110V-220V(AC) |
| Boyutlar: | 380mm*260mm*180mm |
Güç kalitesi testi için yüksek doğruluklu çok fonksiyonel üç fazlı transformatör TTR ölçer
| tip: | Darbe Test Cihazı |
|---|---|
| Gerilim: | Diğer |
| Koruma Sınıfı: | IP55 |
Handheld Power Quality & Energy Analyzer for 3-Phase Systems, Harmonics, Power Factor & Load Analysis
| özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| tip: | Motor Diyagnostik Analiz Cihazı |
| Başvuru: | GÜÇ Testi |
180W taşınabilir güç frekansı test güç kaynağı 3000W saf sinüs dalga inverteri
| tip: | Taşınabilir Güç Frekans Testi Güç Kaynağı |
|---|---|
| Gerilim: | 220V Elektrik Ekipmanları |
| Garanti: | 2 yıl |
1000W Outdoor Emergency Power Supply With Pure Sine Wave AC Output Dual USB Ports
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220V Elektrik Ekipmanları |
| Garanti: | 2 yıl |
0~1700V çalışma voltajı ile yıldırım koruma yalıtım testi
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | Diğer |
| Kesinlik: | ±%0,1 ~ ±%0,5 FS |
10/0.4 kV Transformer Test Bench with ±1% Accuracy & IP65 Protection
| Menşe Yeri: | Hebei, Çin |
|---|---|
| özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM, OBM, Yazılım Yeniden Yapılanması |
| Güç: | Elektronik |
Dual Clamp Digital Phase Volt-Ampere Meter with 500V/10A Measurement Range, LCD Display and Auto Power Off
| özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Anahtar kelime: | Üç Fazlı |
| Güç: | Elektronik |
Taşınabilir El Transformör Testici Yük Çubuğu Değiştiricisi Testici % 0.5 Doğruluk
| Ölçüm Aralığı: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | %0,5 |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |

