Tüm ürünler
-
Küresel Güç Çözümleri MühendisiSabit kalite, zamanında teslimat, güvenilir uzun vadeli ortak. -
Gulf Elektrik MühendisliğiProfesyonel teknoloji ve mükemmel satış sonrası hizmet. -
Uluslararası Enerji AraştırmalarıÖzel çözüm projemizin gereksinimlerini kusursuz bir şekilde karşılıyor. -
Güney Amerika Elektrik Enerjisi PProfesyonel ekip, iyi iletişim ve istikrarlı tedarik.
3 fazlı voltaj 4 devre akım ölçümü ile el kontrolü güç kalitesi test edici
Ürün ayrıntıları
| Ölçüm Aralığı | 1~500V %0,5 | Test gerilimi | 110V-220V(AC) |
|---|---|---|---|
| Boyutlar | 380mm*260mm*180mm | Doğruluk Sınıfı | 0,001~10A %0,2 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10-40°C | Aktif güç | 0,001~5000W %0,5 |
| Görünür güç | 0,001~500VA %0,5 | Sıklık | 45~65Hz %0,1 |
| Faz | 0~360° ± 2 | Ağırlık | 10kg |
| Görüntü Ekranı | geniş ekran renkli LCD | ||
| Vurgulamak | Çok Fonksiyonlu Güç Kalitesi Analizörü,Ethernet Bağlantısı Parafudr Test Cihazı,Büyük Ekran Renkli LCD El Tipi DC Sargı Ölçer |
||
Ürün Açıklaması
Ethernet bağlantısı olan çok fonksiyonel güç kalitesi analizatörü
Dijital ekran ve DC sarma ölçüm yeteneklerine sahip, Ethernet bağlantısı ile kapsamlı elektrik sistemi analizi için gelişmiş el kontrolü güç kalitesi analizatörü.
Ürün Genel Görünümü
Aynı anda voltaj amplitudunu, akım amplitudunu, voltaj fazını, akım fazını, voltaj ve akım arasındaki fazı, frekans, güç, aktif güç, reaktif güç ve harmonikleri ölçer.Üç fazlı voltaj ve üç fazlı akımın gerçek zamanlı vektör diyagramlarını gösterirAnalizör üç fazlı faz dizisini belirleyebilir, endüktif ve kapasitif devreleri tanımlayabilir, ikincil devreleri test edebilir, watt-saat metre kablolama doğruluğunu doğrulayabilir,ve hat ekipmanlarının bakımını kolaylaştırmak.
Temel Özellikler
- Üç fazlı voltaj ve dört devrelik akımın eşzamanlı ölçümü (sıfır hattı akımı dahil)
- Üç fazlı AC voltaj faz açısı, akım faz açısı ve güç açısı, ızgara frekansı ve faz dizisi analizi ile ölçülür.
- Renkli faz dizisi analizi ile altıgen diyagram gösterimi
- Transformör sargılarının, kapasitif ve endüktif yüklerin otomatik olarak belirlenmesi
- Aktif güç, reaktif güç, görünen güç, üç fazlı güç ve güç faktörü ölçümü
Teknik özellikler
| Model | MY-3502 |
| Çalışma Gücü | Dahili 8.4V/2.6AH lityum pil |
| Voltaj aralığı | 1 ~ 500V ±0,5% |
| Mevcut Aralık | 0.001~10A ±0.2% |
| Aktif Güç | 0.001~5000W ±0.5% |
| Reaktif Güç | 0.001~500VAR ±0.5% |
| Görünen Güç | 0.001~500VA ±0.5% |
| Sıklık | 45~65Hz ±0,1% |
| Aşama | 0~360° ±2° |
| Görüntüle | Büyük ekran renkli LCD |
Ürün Resimleri
Önerilen Ürünler
