Όλα τα Προϊόντα
-
Ελεγκτής Hipot
-
Δοκιμαστής μετασχηματιστή
-
Τεστ δοκιμής δευτερογενούς αναμεταδότης ένεσης
-
Αναλυτής διακόπτη κυκλώματος
-
SF6 συσκευή ανάλυσης αερίου
-
ποιοτική συσκευή ανάλυσης δύναμης
-
ελεγκτής μπαταριών
-
Ελεγκτής αντίστασης
-
Εντοπιστής σφαλμάτων καλωδίου
-
Ασύρματος ανιχνευτής φάσης
-
εξοπλισμός βαθμολόγησης ενεργειακών μετρητών
-
CT PT μέτρο
-
Δοκιμαστής συσπείρωσης
-
Μηχανικός παγκόσμιων ενεργειακών λύσεωνΣταθερή ποιότητα, έγκαιρη παράδοση, αξιόπιστος μακροπρόθεσμος συνεργάτης. -
Ηλεκτρολόγος του ΚόλπουΕπαγγελματική τεχνολογία και τέλεια εξυπηρέτηση μετά την πώληση. -
Διεθνής Έρευνα ΕνέργειαςΗ προσαρμοσμένη λύση ανταποκρίνεται τέλεια στις απαιτήσεις του έργου μας. -
Ηλεκτρική Ισχύς Νότιας Αμερικής ΠΕπαγγελματική ομάδα, καλή επικοινωνία και σταθερή προσφορά.
High Accuracy 6-Phase Relay Protection Tester, 400VA for Secondary Injection
| Εύρος μέτρησης: | 0 Ω ~ 2000 Ω |
|---|---|
| Εξεταστική τάση: | 10 kV |
| Χρονικό ψήφισμα: | 10 ms |
Τεστ δοκιμής αναμετάδοσης τριών φάσεων υψηλής ακρίβειας, 300VA με προστασία IP55
| τύπος: | ελεγκτής σκληρότητας |
|---|---|
| Δυναμικό: | Αλλος |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
Υψηλής ακρίβειας σύστημα δοκιμής ρελέα μικρουπολογιστή IP55, 0~1000Hz για ρεύμα και τάση
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220 V |
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Υψηλή Ακρίβεια |
Φορητός ελεγκτής γεννήτριας υψηλής τάσης 0,1 Hz με ψηφιακή οθόνη για δοκιμή μετασχηματιστή
| Εξουσία: | Ηλεκτρονικός |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| προσαρμοσμένη υποστήριξη: | OEM |
Δοκιμαστής υποστροφής συνεχούς τάσης 60 kV με εγγύηση 2 ετών και συντελεστή κυματισμού ≤ 0,5% για δοκιμές υψηλής τάσης
| τύπος: | Ηλεκτρικός εξοπλισμός δοκιμής |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220 V, 110 V, Άλλο |
| προσαρμοσμένη υποστήριξη: | OEM, ODM |
