همه محصولات
-
مهندس راه حل قدرت جهانیکیفیت پایدار، تحویل به موقع، شریک طولانی مدت قابل اعتماد. -
مهندسی برق خلیجتکنولوژی حرفه ای و خدمات کامل پس از فروش -
تحقیقات بین المللی انرژیراه حل سفارشی به طور کامل نیازهای پروژه ما را برآورده می کند. -
برق جنوب آمریکای جنوبیتيم حرفه اي، ارتباطات خوب و عرضه اي پايدار
تست کننده مقاومت زمین گیری دیجیتال قابل حمل با محدوده 0 ~ 200Ω و 2 سال گارانتی
جزئیات محصول
| گارانتی | 2 سال | قدرت | الکترونیکی |
|---|---|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OBM، ODM، OEM، مهندسی مجدد نرم افزار | دمای محیط | 0℃~+45℃ |
| محل مبدا | هوبی، چین | حداکثر تلفات برق | ≤2W |
| وزن | 1.4 کیلوگرم | بعد | 220*200*105mm3 |
| ولتاژ زمین مجاز | ≤5V، خطا≤±5% | مقاومت | 0~2Ω(10mA)،2~20Ω(10mA)،20~200Ω(1mA) |
| برجسته کردن | تستر مقاومت زمین قابل حمل,تست کننده مقاومت زمین گیری قابل حمل,تست کننده مقاومت الکتریکی زمین |
||
توضیحات محصول
تست کننده مقاومت زمین گیری دیجیتالی قابل حمل
اندازه گیری مقاومتی زمین حرفه ای
این تست کننده مقاومت زمین گیری دیجیتالی قابل حمل، اندازه گیری دقیق مقاومت زمین را برای کاربردهای آزمایش الکتریکی فراهم می کند.واحد با 2 سال گارانتی می آید و دارای عملکرد منبع برق الکترونیکی است.
مشخصات فنی
شرایط عملیاتی
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| دمای محیط | 0°C+45°C |
| رطوبت نسبی | ≤85%RH |
محدوده اندازه گیری و جریان ثابت (RMS)
| نوع اندازه گیری | محدوده |
|---|---|
| مقاومت | 0 ∆2Ω (10mA) ، 2 ∆20Ω (10mA) ، 20 ∆200Ω (1mA) |
| ولتاژ | AC 0 ¥19.99V |
دقت اندازه گیری و وضوح
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| دقت | 0 ≈ 0.2Ω ≤ ± 3٪ ± 1d 0.2Ω199.9Ω ≤ ±1.5% ±1d 1 ¥ 19.99 ولت ≤ ± 3٪ ± 1d |
| قطعنامه | 0.001Ω، 0.01Ω، 0.1Ω، 0.01V |
مشخصات خطای اندازه گیری
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| مقاومت یدکی قابل قبول برای زمین گیری | RC (بین C1 و C2): 02Ω، 220Ω ≤ 1kΩ 20~200Ω ≤ 2kΩ RP (بین P1 و P2) < 40kΩ، خطای ≤ ±5٪ |
| ولتاژ مجاز زمین (تردد قدرت RMS) | ≤5 ولت، خطا ≤ ±5٪ |
مشخصات قدرت
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| حداکثر از دست دادن قدرت | ≤2W |
| قدرت DC | باتری 8 × 1.5 ولت (AA، R6) |
| قدرت AC | 220 ولت/50 هرتز |
مشخصات فیزیکی
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| ابعاد | 220 × 200 × 105 mm3 |
| وزن | ≤1.4kg |
تصاویر محصول
محصولات توصیه شده
